Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy újabb "nő-fajta" pusztult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb "nő-fajta" pusztult ki? Vagy csak nem akadt a hálómba még?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, ha egy nő könnyen adja magát. Olyankor nem érzem, hogy férfi vagyok, semmi küzdés, semmi kihívás, egyszerűen SEMMI. Ilyenkor hatalmas űr, hiányérzet tátong bennem, mintha nézném a Gyűrűk urát és az lenne, hogy kiderülne nem is kell Mordorba elvinni a gyűrűt hanem elég ha Gimli rácsap egy kalapáccsal. :)

Már előfordult, hogy vonzó külsejű szimpatikus, szép, mosolygós lánnyal végül ezért nem lett párkapcsolatom. Számomra fontos a hosszú udvarlási időszak, apró lépések. És nem találom egy lányban sem.

A vágyam az, hogy az udvarlás során próbára tehessem képességeimet, megizzadjak a feladat súlya alatt, végül elnyerjem méltó jutalmamat.


2013. szept. 3. 00:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hogy nem vagy túl sikeres nők terén, ha úgy beszélsz róluk, mint valami külön állatfajról...

21/F

2013. szept. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de király :D
2013. szept. 3. 00:25
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát beszarás, hogy az ilyen finnyás faszoknak jut olyan nő aki odaadja magát..:'D Nekem meg nem jut semmi, csak az, hogy olvasgatom az ilyen "kegyetlen és szomorú" sorsokat itt a gyk-n..X))))
2013. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Gimli nem kalapáccsal csapott rá a gyűrűre, hanem csatabárdal te tudatlan!
2013. szept. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Micsoda hasonlat :DD ez tetszett :D
2013. szept. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
forever alone
2013. szept. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4: ki állította ezt másképpen? :) én csak azt mondtam hohgy az is elég lenne ha...

(amúgy megvan a kérdésem lényege örülök :D)

2013. szept. 3. 00:28
 8/22 A kérdező kommentje:
3: igazi fröcsögős magyar mentalitás, fúúú vérszem, vörös köd a másiknak jutott valami bezzeg nekem nem fúúúú-húúúú, f**zozzuk leeeeeeee
2013. szept. 3. 00:30
 9/22 anonim válasza:

Szerintem még sok nő van, aki 'nem adja magát könnyen' :D Legalábbis én a saját nevemben beszélhetek, de számos olyan barátnőm van, aki nem azért megy el egy buliba, hogy érted.. Szóval szerintem ez egy sztereotípia a mai lányok körül. Azért maradtak még értelmesek is, akik nem 12-13 évesen kezdenek el szexuális életet élni. Én legalábbis így látom. Szerencsére nem is mozgok olyan körökben, ahol ilyen embereket ismernék. Szóval ez elég emberfüggő. Ne add fel, biztos találsz majd te is egy lányt, akiért meg kell küzdened. :) (Mellesleg azt a lányok is szeretik)

18L

2013. szept. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
te vagy peches.
2013. szept. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!