Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy újabb "nő-fajta" pusztult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb "nő-fajta" pusztult ki? Vagy csak nem akadt a hálómba még?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, ha egy nő könnyen adja magát. Olyankor nem érzem, hogy férfi vagyok, semmi küzdés, semmi kihívás, egyszerűen SEMMI. Ilyenkor hatalmas űr, hiányérzet tátong bennem, mintha nézném a Gyűrűk urát és az lenne, hogy kiderülne nem is kell Mordorba elvinni a gyűrűt hanem elég ha Gimli rácsap egy kalapáccsal. :)

Már előfordult, hogy vonzó külsejű szimpatikus, szép, mosolygós lánnyal végül ezért nem lett párkapcsolatom. Számomra fontos a hosszú udvarlási időszak, apró lépések. És nem találom egy lányban sem.

A vágyam az, hogy az udvarlás során próbára tehessem képességeimet, megizzadjak a feladat súlya alatt, végül elnyerjem méltó jutalmamat.


2013. szept. 3. 00:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én nem tudok olyat tenni egy férfival, hogy hagyom küzdeni egészen addig, míg majdhogynem a talpamat nyalja.


Alapból elég válogatós voltam. Ha 100-at elutasítok élből, akkor a 101. meg örüljön inkább, hogy képes vagyok akár életem párjaként tekinteni rá, és nem kell játszmázni, hanem amint megvannak a megfelelő érzések, akkor lehet egymást szeretni testileg is. Fogja fel, hogy ezzel nem az van, hogy megadtam magam neki, hanem szimpla kölcsönös örömszerzés SZERETETBŐL.


A lényeg: A felfogásod az, ami szvsz nem egészséges.

2013. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
uccsó 2, ebben reménykedtem :) Akkor még léteznek...
2013. szept. 3. 00:38
 13/22 A kérdező kommentje:
11: ne csak feketében és fehérben láss! Nem talpnyalásról beszélek, hanem méltóságteljes küzdelemről.
2013. szept. 3. 00:39
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy magasztos lény, akiért küzdeni kell, csak egy ember.

Ha egy férfi eljut odáig nálam, hogy vonzódom hozzá, érzelmeket kelt bennem, akkor nem kell küzdenie, mert egyenrangú félként kezelem.

2013. szept. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajotok a kérdezővel, szerintem is ez a normális menete a dolgoknak. Persze lehet az embernek olyan korszaka mikor könnyen beadja a derekát, nekem is volt, de aztán utólag vissza gondoltam és sajnáltam, hogy kimaradt az az igazi udvarlós időszak. Az embernek sokkal nagyobb sikerélményt ad az amiért "küzdeni" kell egy kicsit, meg ebben benne van a várakozás öröme is. Ez nem egymás szivatása, hanem egy játék, csak már sokan elfelejtették hogy kell játszani.
2013. szept. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
úgy látszik nem értitek :) lehet mert egy kicsit elvontan fogalmaztam meg. az a szó hogy küzdelem... erről mintha valami egész más jutna eszetekbe. biztosan egy ilyen középkori lantos lovagot képzeltek aki kanosszát jár a szeretett hölgy tornya előtt. Én azt ellenzem, hogy nincs semmi "kéretés". Tudjátok egészséges mértékű. Az a kis küzdés kell, érzésből... nehezen tudom ezt megfogalmazni.
2013. szept. 3. 00:48
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 14-essel, valamiért én is így vagyok vele. Van egy csomó srác, aki küzdene értem, de ha megtalálom azt, akivel én is szívesen leállnék, képtelen vagyok a játszmákra. Egyszerűen szeretni akarom, ki akarom mutatni, nem tudom húzni a kis fejét, miközben arra vágyom, hogy együtt legyünk. Nem azt mondom, hogy azonnal durr, mindent bele, meg sem állunk az ágyig, de alapvetően az arcomra van írva minden érzelem, ezért nem is tudnám titkolni, hogy mit akarok.

23/L

2013. szept. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Bummer ***** válasza:
100%

Az a nő aki egészségesen gondolkodik a kapcsolatokról és a szexről, annál érzed, hogy amikor azt látod rajta, hogy még ha rövid ideje ismered is, mégis megveszekedik érted, pedig nem szokása így "átadnia" magát, akkor tulajdonképpen a te feladatod, hogy bár már a végsőkig is elmehetsz, de kellő stílussal nyújts rajta egy kicsit, hogy "felkérd egy tangóra" és eljárd az ágyig vezető "rítust". :)

30/F

2013. szept. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ne bántsátok a kérdezőt, én tökre megértem, pedig lány vagyok.

Igenis ahhoz, hogy igazán meg tudjuk becsülni a másikat, kell, hogy kiérdemeljük őt. (még egy lánynak is, de egy férfinak főleg.)

Értem a párom majdnem fél évet küzdött, azelőtt nekem is ilyen belerohanós kapcsolataim voltak, kivétel nélkül ,és mindig ott volt nekem is a hiányérzet. :)

2013. szept. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Pendulum92 ***** válasza:
És mi lesz, ha a hosszú küzdés után ott lesz a jutalom, és többé nem kell küzdened érte? Keresel mást, akiért küzdhetsz? Ha ennyire igényled ezt, nem lesz elég 1x.
2013. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!