Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk barátnömel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk barátnömel és tökön rúgott nagyon fáj. Most könyörög hogy bocsássak meg, ti megbocsátanatok a helyemben fiúk?

Figyelt kérdés
Ja ez tegnap történt és még most is fáj kicsit. Bajom lett töle szerintetek? Am ti megbocsátanatok?

2013. szept. 1. 12:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt mindenki itélkezik meg kéne tudni, mégis miért rugott tökön a lány.
2013. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A tökön rúgás akkor sem megoldás semmire!
2013. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

#11!

Ez olyan, mint ha izomból méhen taposnék egy nőt.

Vajon indokolná valami?


Szóba se állnék ilyen elmeháborodottal.

Igazából ha ilyen történne velem, hálás lehetne a leányzó ha békében el tudnánk válni.

2013. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, most! A verekedés nem megoldás, ugyanolyan ocsmány dolog, mint ha te tetted volna vele.

Idegbeteg ember folyamodik csak ehhez. Impotens lehetsz, vagy bármilyen bajt is okozhatott.

2013. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd azt neki, hogy talán megbocsájtasz ha engedi s*ggből szájba, és ha megtörtént, akkor mondd neki, hogy talán mégsem:)
2013. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Megnyugtató, hogy kezd eltűnni az eddig igencsak a nők oldalára hajló kettősmérce.

Ha az én barátnőm lenne, akkor én megbocsátanék. Pontosabban ki kellene engesztelnie. Ez neki sok, sok, sok óra konyhában állást, és némi extra szexuális szolgáltatásokat jelentene.

2013. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát, én nőként mondom azt, hogy dobd ki a fenébe.... idegbeteg az ilyen de tényleg. Nem is értem hogy jut eszébe tökön rúgni....


Bár a helyedben én azért egy ilyen után egy emberes pofont biztos lekevertem volna neki amikor könyörgött, aztán pisloghat....te csak megvédted magad:)


27/N

2013. szept. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

te jó ég itt milyen nyámnyila "férfiak" vannak... Feljelentené az egyik xD meg, hogy fordított esetben mi lenne... hát naná, hogy fordított esetben szakítás lenne de azért rohadtul más. Na mind1 a lényeg, hogy mond meg neki, hogy ápolásra szorul a hancúrléced... és ennyiért ne szakíts már vele :D engem is rúgtak már tökön, persze akkor káromkodtam hagytam, hogy könyörögjön a bocsánatomért (mondjuk én csak kb fél órát) és ma már jót röhögünk az egészen. Légy már FÉRFI basszus :D


27/F

2014. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Légy már FÉRFI"


Vagyis hagyd hogy a liba kiélje rajtad minden frusztrációját majd hagyd magad lekenyerezni egy kis "ápolással". Micsoda férfi...

(És nem magával a "légy férfi" mondással van bajom hanem amilyen kontextusban használják manapság...)

2014. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!