Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval egy Csajos buli volt a legjobb barátnőmnél, 4 lány ment. a Barátom távol volt és telón bemutattam nekik és beszélgettünk egy csomót. majd másnap a Legjobb barátnőm bejelölte Facebook-on. elkezdek beszélgetni amikor én még ott voltam. Délben volt egy álma.. amit el is mondott a legjobb barátnőmnek elég perverz ( elküldöm privátba). majd a délutánt is végig beszélték. Flörtölgettek üzikben amikor ott voltam a LB-től 1 méterre és azt mondták majd elmondják miről van szó.. hát teljesen mást mondtak. ha ez még nem lenne elég 3-as szexre hívta.. és izgató üzikkel bonbázták egymást.. Megbocsájtanátok a srácnak? és a legjobb barátnőnrk?


egy össze tört lány..



2013. júl. 27. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok ,de a helyedben sem!
2013. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom.. hány évesek vagytok?
2013. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én 13, a fiú 15 az Lb-ém 13
2013. júl. 27. 16:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy balhere a "barátod".
2013. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem bocsátottam meg, ugyanígy jártam. Azóta sem beszélek velük, és nem bántam meg. Az ilyen nem barátnő, és ez nem pasi, hanem egy fsz....
2013. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja, értem.. akkor még nagyon kicsik vagytok, hagyd el inkább, van még bőven időd találni egy normálisat.. de omg, 13 meg 15évesen hármas szex????
2013. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
értem, köszi.. sajnálom. :/
2013. júl. 27. 16:46
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen amikor én nem akarom még, és még szűz vagyok és én 18-17 éves koromban tervezem elveszíteni..
2013. júl. 27. 16:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A pasinak bocsáss meg, de felejtsd el egy életre. A lányt csak simán felejtsd el. A pasi csak egy pasi, de ha az embernek ilyen barátai vannak, nincs szüksége ellenségekre.
2013. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egyrészt a csávó egy nyomorék:D 15 évesen 13 évesekkel kezdeni...nekeme szembe se jutott volna...ez a 3-as szex meg...beszarok. a barátnőd is jó nagy kva
2013. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!