Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel elmentünk bulizni, egyiköjünk pasija sem jött, csak mi így csajok. nagyon jó buli volt, bár elég sokat ittunk. és ekkor az egyik barátnőm(akinek szintén van pasija) lesmárolt. nem ellenkeztem, mert egyébként is nem voltam részeg, de azért volt bennem....nem tudom, ez most megcsalás-e..szerintem ez nem az, ártatlan smaci az egyik barátnőddel, de akinek elmeséltem, hülyének nézett, hogy márpedig ez az...szerintetek, most akkor megcsaltam a barátomat?
2013. aug. 31. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem az:) Bár a pasim szerint ha én lány létemre lánnyal csókolózok, akkor az megcsalás, de én nem tudom annak tekinteni...
2013. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én párom szerint addig nem megcsalás ameddig ő is nézheti.
2013. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ tolerálja e a barátod. En izgatónak tartottam, hogy a barátnőm egy másik csajjal smárol, de amikor láttam meg változott a véleményem....
2013. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, ez már kimeriti
2013. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen kis tini ribizlis viselkedésnek számít!
2013. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megcsalás. De emiatt nem lenne lelkiismert furdalásom
2013. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem minden olyan ami nem a pasiddal történik az megcsalás.
2013. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!