Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
egy fesztiválon voltam,és csókolóztam 2 jóformán idegen pasival.(haverok voltak) józan voltam teljesen. ez megcsalásnak számít? lányok, ti elmondanátok a pasitoknak?

2013. aug. 22. 14:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké fordítsuk meg a kérdést. Szerinted miért nem megcsalás? Szerinted mi a megcsalás? Te mit tennél, ha a barátod egy fesztiválon józanon 2 nővel csókolózna?
2013. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megcsalas, hanem hulyeseg (szegeny baratod jol kifogta) :P
2013. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam igen.
2013. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

én megcsalásnak ítélem. elmondanám a barátomnak, hogy kezdjen az infoval, amit akar, és aszerint döntsünk.

mondjuk fordított esetben eléggé ki lennék akadva, és a bizalom részemről eléggé megfogyatkozna, már ha egyáltalán vele maradnék. de ez személyfüggő, lehet, a te barátod nem ilyen szigorú ebben a kérdésben.

2013. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

igen.

ha már megfordul a fejedben a kérdés, az.


de hahó! a csók (mindenki számára más mértékben, de) intim dolog! azzal teszed (jobb esetben) akit szeretsz, már ha van párod.

és ha kiderülhet, mondd el inkább, mert ha mástól tudja meg, gáz.

de ha minimális esély sincs rá, hogy kiderüljön, ne mondd el, mert csak felesleges fájdalmat okozol neki.


19L

2013. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen megcsalás. Eleve nem csókólóznék két idegen fazonnal.
2013. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves lehetsz, de hogy r1banc vagy, ez biztos. Más életében nem csókolózik 2 embernél többel, te meg egy napon megtetted miközben barátod van. Undorító egy valami vagy te.
2013. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
megcsalás de rém izgató... hogy lehet kettővel egyszerre ? Őket nem zavarta?
2013. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem zavarta őket ők akarták de nagyon jól néztek ki :D am 17 leszek 2 hónap mulva.
2013. aug. 22. 15:05
 10/20 anonim ***** válasza:
szakits a baratoddal es akkor azt csinalsz amit csak akarsz ... bontogasd ifju szarnyaidat ha igy tetszik, de ne bants meg masokat ezzel ... mert most sikerult megcsalnod a baratodat
2013. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!