Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék erről leszokni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék erről leszokni? Miért ilyen nagyok az igényeim? Miért kell az én pasim majdnem tökéletes legyen?

Figyelt kérdés

Eddig eléggé kevés pasim volt, vagyis most nem a szám a lényeg , hanem az, hogy mindig olyan kell , akivel tudom , hogy hosszú távra nem fog menni , mert én nem vagyok annyira szép. De ezzel ellentétben sosem a hétköznapi pasik tetszenek meg , hanem azok akik tényleg nagyon helyesek , majdnem tökéletesek.

Tudom , hogy így nem fog majd senkim lenni , mert nekem sose senki nem elég jó, de hogyan tudnám ezt leküzdeni és megelégedni egy hétköznapi sráccal?


2009. nov. 1. 00:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Neked több az esélyed! Elmesélem, velem mi a helyzet. Én állítólag szép vagyok, - nem tartom magam teljesen annak, alapból közelebb állok az átlagoshoz, de tudok többet kihozni magamból és szívesen is teszem, örömömet lelem benne, noha nem ez a legfontosabb az életemben, ez csak játék - mindenesetre lényeg, hogy feltűnően jó nőnek tartanak, és mégsem adatott meg soha, hogy olyan partnerem legyen, aki tényleg száz százalékosan bejön. Ezek a kapcsolatok mindig plátóiak maradtak, noha a szerelmeim nyilvánvaló vonzalmat mutattak irányomban, találkozgatásig, csókig eljutottunk, (többig azért nem, mert én csak azzal fekszek le, akivel járok). Mégis járni csak olyanokkal jártam, akiknél "lejjebb adtam" - őszintén, nem tudlak és nem akarlak erre biztatni, én is megpróbáltam, esetemben nem jól sültek el ezek a dolgok... habár itt többről volt szó, nem csak arról, hogy külsőben az illető nem jött be annyira, nagy probléma volt az intellektuális különbség és a szórakozásról alkotott elképzelés is. Ugyanakkor lehet, hogy ha valaki olyan szép, hogy ha csak ránézel, arra gondolsz, hogy ahhh de tetszik, akkor annál magasabban van az ingerküszöböd, illetve Te is többet teszel a kapcsolat sikeréért... Ha lejjebb adod, - ha csak nem olyan lehengerlő a pasi személyisége és viselkedése, hogy tényleg belészeretsz - tudat alatt mindig Benned lesz, hogy többet vársz a pasitól, hogy minimum érezze magát megtisztelve, amiért vele vagy, és tegye össze a két kezét... Márpedig ez nem így szokott lenni, max. az elején. Egyik exem megmondta, nem belé voltam szerelmes, amikor egy darabig azt hittem, hanem abba, hogy ő odavolt értem.... Igaza volt... Az ember legalább önmagához legyen őszinte. Most 28 vagyok, ez már több, mint 10 éve probléma számomra, sokáig dühös voltam, csalódott, úgy voltam vele, hogy "megérdemelném", hogy velem egy "kategóriás" barátom legyen külsőben és intellektuális értelemben - de már kezdek beletörődni, hogy ez nem jött össze, sok más viszont igen (az élet más területein). Azok, akikre igazán azt mondtam, hogy ez igen, 10/10 pont, soha nem mertek velem kapcsolatot vállalni, és mindig úgy éreztem, a szolidabb külsejű, talán nálam kevésbé szép lányokat részesítik előnyben! Komolyan, ezek a szép pasik mindig olyanokkal jöttek össze, hogy nem fért a fejembe, mivel jobb az illető nálam (és az ismerősök, barátok is így voltak ezzel, sok esetben az illető barátai is, tehát nem az ego beszél belőlem) A tipikus jó pasit a legritkább esetben lehet tipikus jó nővel látni, átlagos nőkkel szoktak összejönni (ezt is hosszan lehet boncolgatni, hogy miért)
2009. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem is nézd a puruttyát, napiszart és lejebb fogod vinni azt a bizonyos mércét ha nemsegit akkor utolsó lehetőségként nézd végig a szopoalarc.hu-t de te érdekedben ne ezzel kezd :)
2009. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!