Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék erről leszokni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék erről leszokni? Miért ilyen nagyok az igényeim? Miért kell az én pasim majdnem tökéletes legyen?

Figyelt kérdés

Eddig eléggé kevés pasim volt, vagyis most nem a szám a lényeg , hanem az, hogy mindig olyan kell , akivel tudom , hogy hosszú távra nem fog menni , mert én nem vagyok annyira szép. De ezzel ellentétben sosem a hétköznapi pasik tetszenek meg , hanem azok akik tényleg nagyon helyesek , majdnem tökéletesek.

Tudom , hogy így nem fog majd senkim lenni , mert nekem sose senki nem elég jó, de hogyan tudnám ezt leküzdeni és megelégedni egy hétköznapi sráccal?


2009. nov. 1. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Egy ideig nézegesd a puruttyán lévő palikat csak ők járjanak a fejedbe és hirtelen mindenki szép lesz :D
2009. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Majd leszoksz róla, mindenki öregszik és rájön, hogy kicsit alább kell adnia. Vagy megtartod ezt a szokásod, időnként összejössz 1-2-vel közülük de utána rengeteg haragosod lesz, mert a rajongói majd elkezdenek áskálódni. =/
2009. nov. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
kicsit elvagy szállva magadtól. azlehet a probléma.
2009. nov. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Van egy ilyen ismerősöm(talán több is mint ismerős barát) sztem nem arról van szó hogy el van szállva magátó, hanem, hogy próbálja az ideált beállítni.Hát , hogy igy nehéz lessz berátot kapni az tény, DE nem lehetetlen.

Leszokni na az lessz nehéz :D

2009. nov. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is ugyanígy voltam evvel folyton tökéletesen izmos nem túl szőrös szóval tökéletes pasi kellett. Aztán beleszerettem egy srácba jóval idősebb is volt nálam meg nem is annyira tökéletes de szeretem és még mindig 7 év után is együtt vagyunk. Szerintem járj el sűrűn szórakozni, ismerkedj emberekkel hátha te is megtalálod azt, aki nem tökéletes mégis szereted.
2009. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismerős a témakör, én férfiként vagyok ugyanúgy a dologgal. Az biztos, hogy a korral az ember toleránsabb, nagyobbak az esélyei. Másrészt erőltetni nem lehet, hogy olyanba szeress bele, aki egyébként nem jön be. Mert ha nem jön be, akkor az nyilván nem csak a külső miatt van, hanem más miatt is.
2009. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nálam a külső miatt nem jön be , hiába ez van , valahogy szégyellem , nem tudom leírni azt az érzést .

Nem vagyok elszállva magamtól , mert tudom mennyi az esélyem . Nagyon régóta így van ez, gondoltam telik az idő és elmúlik de nem így történt.

2009. nov. 1. 10:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert másnak is mutogatni akarod. MEllesleg mikor megismerkedtem a mostani barátommal, nem tartottam egy hu de helyesnek,de az idővel anynira belészerettem hogy mindenét imádom és minden testrészét szépnek találom. Majd eljön egy srác akit nem a külső világnak akarsz mutogatni, hanem a szívedben akarod megtartani.
2009. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha nemvagy elszállva, mert tudod mennyi az esélyed, akkor eleve nem a kívülről tökéletest keresnéd...nekemis volt ilyen korszakom, mikor a tökéletest kerestem, persze nem találtam...aztán kicsit visszaszálltam a földre, és rögtön lettegy csomó pasim.
2009. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha megtalálod az igazit, akkor tuti nem fogsz ilyenen aggódni:)
2009. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!