Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni hogy szakítsanak velünk, ha nem akarjuk megmondani hogy nem jó a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Például nem arra gondoltam hogy megcsalni, hanem viselkedésileg? 18/L
2013. aug. 29. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond azt h szereted az alternatív metált és te is úgy akarsz öltözködni
2013. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld neki a kérdést.
2013. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb, ha tud valós okot. Hátha tanul belőle. Van ezer ok, amivel lehet szakítani. Ne azt mondd, hogy kicsi a farka :D

Miért jobb az, ha elkezdesz bunkó lenni például? nem tisztább normálisan?

Tiszteljük már egymást emberek...

2013. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek aki belement egy kapcsolatba legyen annyi gerince, hogy odaáll a másik elé és ilyenkor megmondja amit gondol. Most szerinted az jobb ha akár egész hónapokat megkeserítesz az életéből?
2013. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:DD

Azt nem mondhatom, hogy kicsi a farka mert nem tudom bizonyítani. Itt nem hónapokról van szó, hanem hetekről. Nem ismerem és nekem ez így nem jó.

De szerintem is jobb lenne normálisan megmondani neki, csak valahogy nem megy. Van az a film is, hogy "Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt" valami ilyesmire gondoltam. :D

2013. aug. 29. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg ezt neki, vagy csak annyit, hogy vége. De hülye ne legyél már. 18L
2013. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!