Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel tudom elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudom elérni, hogy belém bolonduljon a csaj?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejön, kedves aranyos velem.

Elvileg nem volt sok pasija, és egyik sem igazán törődött vele. Azt mondja mindig ő adott a fiúknak valami apróságot, ő nem kapott.

Most van egy pasi aki nem jon be neki és csak azért barátkozik vele, mert ad neki sok mindent. De azt mondja gyamoltalan, meg a kezet is alig meri megfogni, nem udvarias, nem figyelmes.

Elvileg bejovok neki, és azt mondta ugy érzi őszinte vagyok és ez tetszik nagyon neki.

Amúgy eddig csak 2x találkoztunk, meg csokolni meg nem akartam de szájra puszi volt.

Én szeretnem ha nagyon belém esne, és a barátnőm lenne. Azt hiszem most mar latja h bejön nekem, mert eddig azt hitte nem tetszik nekem. Én amúgy elmondtam neki hogy tetszik nekem és a kisugárzása nagyon bejön.

Amúgy eddig meg ilyen kis ajándékokat nem adtam neki, csak meghivtam valamire.

Ötletek esetleg?



2013. júl. 22. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
tökre bevált recept ha tökös vagy, mondjuk smárold le egy buliba de ne csak úgy hanem fel kell konferálni
2013. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 icecreammm ***** válasza:
hát ha már volt szájra puszi akkor szerintem már nem kell sok ahhoz h "beléd bolonduljon"
2013. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kovetkezon nagyon meg akarom csokolni. Lehet kezdek szerelmes lenni bele, legalábbis ugy érzem. Hosszú ideje most van olyan csaj akibe bele tudok szeretni.

Ha viszek neki egy rózsaszín rózsát az jó ötlet?

Amúgy nem tudom mikor lesz a következő. A szájra puszi meg sokkal jobb egy olyan csajtól aki tetszik mint egy mástól.

2013. júl. 22. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden romantikusabb lány tudja:

A sárga rózsa az örök szerelem jelképe.

Ja, és bizonyosodj meg róla, hogy nem pollenallergiás. Attól nagyon ki bírok akadni, ha valaki nem művirágot hoz! XD

2013. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod hoditani a csajt akkor bokolj neki. Hidd el ennek egy lany sem bir ellenallni,de azert arra figyelj,h maradj a realitasnal. En nem feltetlen rozsat adnek neki,egy bulin.Negyszemkozt igen. Bar ez kortol is fugg. Ha tizeneves lehet jobban orulne egy karkotonek, fulbevalinak, valami aprosagnak. Ne keruljon tul sokba. L/25
2013. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi lett? Mesélj!
2013. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!