Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátomat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátomat nem lehet elérni, nem foglalkozik velem. Miért ráz le vajon?

Figyelt kérdés

Az utóbbi két hétben, valahányszor próbáltam telefonon, senki nem vette fel, azt mondta, nem jó a telefon. Facebookon, ha fenn van, és ráírok, elnézést kér, és lelép, vagy egyszerűen vissza sem ír. Már egy ideje szeretném megbeszélni vele, hogy mi legyen a kapcsolatunkkal (2 éve vagyunk együtt), de egyszerűen nem megy, mert találkozni nem akar, a többi ok pedig fenn olvasható. Ilyenkor mit lehet tenni? Egy barátnőm azt javasolta, írjam ki az üzenőfalára, hogy vége, aztán ne foglalkozzak vele többet. De én nem így szeretném lezárni. Egyébként, amikor 2 hete találkoztunk, semmi gond nem volt. Pár napja is kérdeztem hogy találkozhatnánk-e, de az volt a felelet, hogy festenek, meg ilyenek. Most láttam, hogy holnap valami régiségvásárra megy. Persze nem tudott volna belőni egy időpontot sem. Mármint a közeljövőre. Én értem, meg tudom, hogy vége, de miért nem lehet akkor megbeszélni? Vagy miért nem mondja meg, hogy nem akar velem lenni, és hagyjam békén? Ez nagyon rossz így, főleg hogy mindig azt mondja, hogy szeret. De akkor miért viselkedik így??


19/L és 20/F esete...



2013. aug. 3. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
nos, talan ideje radobbenni, hogy a volt baratodrol beszelsz....
2013. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
"A férfiak nem tudják, hogyan kell szakítani, a nők meg azt, hogy mikor..."
2013. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha tudod úgyis, hogy vége, akkor vége.

A "barátod" egy gyáva alak, aki nem képes arra, hogy a szemedbe mondja, hogy nem akar már Tőled semmit.

Törődj bele és lépj túl rajta, nem érdemel annyit sem, hogy akár a gondolataidat is rá fecséreld.

2013. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Az már régen rossz,ha küzdened kell a figyelméért!!
2013. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig nem tudsz mást tenni. Felhívod, vagy ha nem megy, akkor írsz neki egy szakítólevelet.


Sokan választják ezt a -z egyébként holt gerinctelen - megoldást, mert félnek szakítani.

2013. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már jó ideje véget akartam vetni ennek a kapcsolatnak, mert az egész életemet megmérgezte. Emellett feltűnt a színen egy srác, aki legalább normális, és vele többet szeretnék foglalkozni, mert vele percek alatt megvolt az összhang. Úgyhogy azt hiszem, nem lesz nehéz a szakítás utáni időszak, maga a szakítás lesz nehéz, mert eddig mindig engem dobtak, és nem tudom hogy kell ezt csinálni...
2013. aug. 3. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

"Már jó ideje véget akartam vetni ennek a kapcsolatnak, mert az egész életemet megmérgezte. Emellett feltűnt a színen egy srác, aki legalább normális, és vele többet szeretnék foglalkozni, mert vele percek alatt megvolt az összhang. Úgyhogy azt hiszem, nem lesz nehéz a szakítás utáni időszak, maga a szakítás lesz nehéz, mert eddig mindig engem dobtak, és nem tudom hogy kell ezt csinálni..."


Uhh... Vajon miért nem beszél veled szívesen a barátod, nem is sejtem... Nagyon kedves lány lehetsz. Neked hogy esne, ha a barátod írna, gondolna ilyeneket rólad? Még hogy Ő nem tud szakítani... Könyörgöm, amikor te nem szereted, miért Ő szakítson?!

2013. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem(Férfiszemmel) ha rossz kapcsolatotok van akkor szakítsatok egymással, le kell ülni és megbeszélni. A Srác nem gyáva, hanem van egy kis esze, ha te férfi lennél hugi, tudnád :)
2013. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!