Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne több önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne több önbizalmam?

Figyelt kérdés
Régen sokat bántottak,egyedül voltam és ez miatt nincs önbizalmam...egy pici se.A barátom sokszor mondja,hogy milyen szép vagyok,de én mindig csak arra tudok gondolni,hogy minek kellek én neki,vannak tőllem sokkal szebb lányok is,biztos jobban tetszenek neki.Ez miatt már majdnem szakítottunk is,hogy nem tudok benne bízni és elhinni,hogy nem kell neki más csak én. Mit tegyek?
2008. júl. 1. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek pl. jó lehet, ha esetleg veszel dögös rucikat, amiben vonzónak érzed magad, vigyél új színt a külsődbe! Majd nézz a tükörbe, és mondd, hogy márpedig jó csak vagy! Van egy pasid, aki nem hiába van veled! Értékes ember vagy! Próbáld lenézni a külvilágot, próbálj felülkerekedni azokon, akik bántottak! Légy büszke magadra! Egyébként mivel bántottak régen??
2008. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Hát ezt még én sem tudom.De már kezdek túl lenni rajta.
2008. júl. 1. 17:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj férreolvastam :) Hát főként szavakkal.
2008. júl. 1. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
nyilván nem ismertek eléggé azok akik bántottak, vagy okot adtál rá hogy megsértsenek? Mindenesetre azt javaslom hogy azokon hamar tedd túl magad rajta, és tartsd észben hogy hosszú távon az egyéniséged és a jellemed lesz amivel magadhoz kötöd a másikat. Sajnos azt kell mondjam hogy egyre inkább a belső lesz a fontos mert ritkák a jó jellemű lányok és az ilyen nagy kincs manapság, de azért vigyél egy kis szenvedélyt is a mindennapjaidba mert az ilyen lehűti azt a pasit aki közelít, ez tapasztalat én sem örülnék egy sótlan csajnak;)!
2008. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!