Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak számára létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak számára létezik csúnya karcsú nő? Vagy ha jó az alakja, akkor az már dögös?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valakinek az arca, azt bottal sem piszkálnám meg.
2013. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valakinek csúnya az arca*
2013. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Így van. Az arc a döntő. A nők mindig azt hiszik, hogy az alakjuk a fontos, valójában meg lehet akármilyen formás, ha az arca ronda, akkor kiesett a kosárból.
2013. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha az arcával valami nagyon nincs rendben akkor lehet csúnya.

De ha jó akú,ápolt,igényes akkor lehet vonzó.

2013. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan feje van amire zsákot kellene húzni akkor nem kéne.
2013. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van egy csaj, akit már régen láttam, de tökéletes teste van, legalábbis szerintem.

De a feje...

Kiálló és szétálló fogak, kancsalság maxon, fiús haj, pattanások... És még szellemileg is visszamaradott.

De ennek ellenére sokan megdugták, vagy szopatták meg egy kicsit vagy verte ki pasiknak.

16 évesen 40 körülieknek is, meg mindenkinek, aki igényelte.

Én láttam a melleit, meg egyszer átlátszó bugyiban volt, a hülye megmutatta, mert nem akartam elhinni.

SZóval igen, ha egy csajnak jó alakja van, sokan meg akarják dugni.

De kapcsolatot már nem biztos, hogyakarnak vele.

Ez olyan, mint a plázacicákkal.

Ők szépek, és állítólag buták, és egyéniségtelenek.

NEm tudom, hogy igaz-e de mindenki csakis dugni akarja őket.

2013. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fordítva is igaz, attól még hogy valaki nem karcsú lehet jó nő, és ami engem taszít ha igénytelen ha nem ad magára, vagy ha túl karcsú és ezen panaszkodik de össze vissza semmit sem eszik vagy fordítva túlságosan "asszonyos" és mindig csipeget, szvóal ha lehetetlen....
2013. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!