Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszenénk egymásnak, erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenénk egymásnak, erre a barátnője belémszeret - mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszem egy lánynak, szerintem ő is nagyon csinos, de ennek a lánynak a legjobb barátnője most kitalálta, hogy ő akkor most szerelmes belém. De nem nagyon látszik rajta, ezt is csak onnan tudom, hogy mondták, hogy folyton rólam beszél. Viszont ha nem próbálkozik, akkor még csak el sem tudom neki mondani, hogy nem kérek belőle. Elhívnám én randira azt a lányt, aki nekem tetszik, de biztos, hogy nem akarná megsérteni / elveszteni a legjobb barátnőjét egy srác miatt, és nem az hogy nem jönne össze velem, még el se fogadná ha hívnám. Mitévő legyek?
2009. okt. 30. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Azzal a lánnyal foglalkozz akivel eredetileg is akartál (az elsővel) a másikat óvatosan pattintsd... de ügyelj arra hogy ne sértsd meg már ha igazak az érzései!

17/F Remélem segitettem

2009. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szard le, csak a téged érdeklő lánnyal foglalkozz. 20L
2009. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a lánnyal üzened meg a másiknak, hogy nem az eseted.
2009. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!