Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom elutazik 1 hétre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elutazik 1 hétre és szörnyen féltem! Hogyan tegyem rajta túl magam?

Figyelt kérdés
Kirándulásra megy az összes negyedikes osztály a középiskolából!Kb.70ember..1éve vagyunk együtt de szörnyem félek.. egy ilyen kiránduláson este buli,pia,ez-az!Nem csaltuk meg egymást soha sem,de annyira rossz előérzetem van.Képes vagyok egész nap ezen agyalni és sírni..
2013. aug. 25. 23:48
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom,hogy gyerekes,de annyira össze vagyunk nőve,féltjük egymást..
2013. aug. 25. 23:49
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nézd, mivel úgy is megfekteti a csajok 50%-át (de ezt te nem fogod tudni), valld azt az elvet hogy amiről nem tudsz nem fáj.
2013. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
82%
Szerintem ne aggódj ! Ha igazán szeret akkor nem csinál hülyeséget ! Majd gondolom úgyis beszéltek telefonon meg ilyenek ... ha meg ne adj Isten történik valami szerintem látni fogod rajta , ha olyan erős a kapcsolatotok ! Gondold végig , hogy ő a te helyzetedbe mi csinálna :)
2013. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Steril környezetben könnyű hűségesnek maradni. :) Igy, hogy akár lehetősége is lenne félre lépni, kiderül, hogy mennyire hűséges! Nem kell félteni, ha hűséges típus, akkor nem fog olyat tenni, ami nem férne bele egy normális kapcsolatba, ha meg még is megcsalna, akkor meg az ki fog derülni és még időben megszabadulhatsz tőle...
2013. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is voltam távol 10 napig,de én a szüleimmel.. :/ Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 26. 00:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A félelmed teljesen logikátlan. Ha meg akar csalni, akkor nem kell elmennie kirándulni. Bármikor megteheti.
2013. aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem logikátlan: máskor nincs velük összezárva estére piával.
2013. aug. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek.A férjem most kapott munkát egy másik városban ami 160 km-re van tőlünk.Ma reggelt indult autóval,és mindig bennem van,hogy mi van ha egy idióta belé megy.

Úgy érzem,hogy kicsit bizalmatlan vagy a pároddal.Valószínű,hogy előkerül a pia,és bulizni fognak.Ez erről szól.De nem ez azt jelenti,hogy meg fog csalni.Nem tudom,hogy elment e már,mert ha nem akkor találkozz vele,és mond el neki a félelmeidet.Talán ha tőle hallod,hogy nem lesz semmi baj,akkor elhiszed.Ha meg már elment,akkor hívd fel,és beszéljétek meg úgy.

2013. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!