Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sietnek így az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sietnek így az emberek a párkapcsolattal?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy sokan nem értenek egyet velem, de én úgy gondolom, hogy egy jó párkapcsolat alapja egy szoros barátság.

Sok fiú megismerkedik egy lánnyal (buliban, valami szabadidős programon, akárhol), majd randira hívja, rövidesen csók, rövidesen szex... Itt hol alakult ki igazán ismeretség? Ez sokkal inkább tűnik az ösztönök kiélésének, semmint párkapcsolatnak.


Nem az lenne az igazi, hogy valaki több hete/hónapja (vagy akár éve) egy jó ismerősöd, esetleg barátod, és így lassan szövődik egy szerelem?


19/L


2013. aug. 24. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ilyenre nincs lehetőség!

Nálam már nincsenek ilyen barátok, van aki házas, vagy gyereke van, kapcsolatban vannak.

10 éve még ez működhetett volna.

28/f

2013. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem, hogy az, hogy nekem barátságból alakult ki a szerelem miért fáj egyeseknek annyira, hogy lepontozzanak. :O
2013. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő
2013. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 ASOT ***** válasza:
Az itt mindig savanyú...:)
2013. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 BlackSword ***** válasza:
Mondjuk azért, mert nem barátkozni akar az ember???
2013. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát miután összejöttünk elhiheted, hogy nem csak barátkoztunk. ;))
2013. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is így gondoltam, mint te. Egy idejig. Van egy srác, az első honapkban olyan gyorsan haladtak a dolgok (hozzám képest) Netről megismerve, 1 hónap levelezés, majd 3 hét facebook chatelés után találkoztunk is. Nem tetszett külsőre, de belülről imádtam, beszéltünk tovább, én bejöttem neki, mondtam, hogy ne siessük el a dolgokt, de azért udvarolgatott finoman. Most eltelt 1 év, és sztem ezzel, hogy ilyen hideg maradtam, és ennyiszer vosszautasítottam, teljesen kiöltem belőle azt, hogy köztünk lehet bármi is barátságon kívül. Most meg már én gondolom úgy, hogy lehetne, de én régimódi vagyok, úgy vagyok vele, ohgy hódítson meg, szerezzen meg a pasi. Nos ez a pasi nem fog már, mert ha még látja bennem a jó nőt, viccelődünk célozgatunk néha, de már nem úgy tekint rám. Én azt szeretem, akkor érzem magam nőnek, ha meghódítanak, ő pedig nem fog már.. Nyomulhatnék én is, de az már nem olyan..

20l

2013. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Persze végül is jó a sült galambot várni,aztán a végén meg csak szét tenni a lábad....a Nő is kell tegyen valamit hogy kialakuljon a párkapcsolat,nem csak várni mint mannát az égből!Jesszusom...
2013. nov. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha azon töprengsz, milyen kell legyen egy kapcsolat, akkor gondol rájuk:

[link]

2013. nov. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Na sz ilyen b..@szat.lan k!u,)ák,tó mentsen meg a jó Isten mint te vagy !:D tuti undorodsz az oráltól is mi! :D

Az milyen jó ha valakivel összejössz 3 év ismerkedés után oszt se@@be kűd egy 6kilós lopótökkel mert ez a fétise :D naa az meglepő!


Hulie pic@ vagy te b.@zd+:D

2013. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!