Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sietnek így az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sietnek így az emberek a párkapcsolattal?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy sokan nem értenek egyet velem, de én úgy gondolom, hogy egy jó párkapcsolat alapja egy szoros barátság.

Sok fiú megismerkedik egy lánnyal (buliban, valami szabadidős programon, akárhol), majd randira hívja, rövidesen csók, rövidesen szex... Itt hol alakult ki igazán ismeretség? Ez sokkal inkább tűnik az ösztönök kiélésének, semmint párkapcsolatnak.


Nem az lenne az igazi, hogy valaki több hete/hónapja (vagy akár éve) egy jó ismerősöd, esetleg barátod, és így lassan szövődik egy szerelem?


19/L


2013. aug. 24. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek, nekem barátságból lett a nagy Ő. :)


23l

2013. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
oké, de ne te mondd meg, hogy milyen gyorsan szövődik a szerelem :D Ez nem így megy. Amúgy meg szerintem mindegyik lehet jó, és lesz belőle tartós kapcsolat.
2013. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
En is :-)
2013. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Is-is.


De kevés embernek van ilyen ismerőse. Nem igen vannak olyanok akioket már régről ismer az ember és egyszer csak jön a gondolat "na ő vele most lehetne valami"

Még a te korodban talán a 15-19 éveseknél...


Nagyon sokan idegen új embereket ismernek meg.


Meglátják egymást ha megvan a szimpátia akkor összeismerkednek randi találkozgatnak, még jobban megismerik a másik aztán van hogy első van hogy 2-3 hét múlva szex és aztán megy tovább folyamatosan épül a kapcsolat.


Egy 30 körüli ember már nem fog hónapokat várni.

2013. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Pain for Pleasure ***** válasza:
Egyet értek veled kérdező. Manapság mindenki rohan, semmire sincs idejük.
2013. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
de, az lenne az igazi
2013. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 ASOT ***** válasza:

Nem tudom hogy most a rohanás a főbb gondod vagy pedig az hogy nem szívesen ismersz meg új embereket.


Ahogy már írták a 4-es válaszoló is, egy kor felett már nehezen akad régről ismert barát aki még egyedül van, és nem távol lakik nincs családja vagy gyereke ésatöbbi.


Új embereket ismerünk meg ahogy 4-es is hasonlóan írta.

És annak ez a rendje.


És igen 30 körülieknél már nem várnak mindenre hónapokat..

2013. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azt érzem rohanásnak, hogy alig ismerem, és bár megvan a szimpátia, nem tudnék (és nem is akarok) pl. szexelni vele.


Miért ne lehetne eleinte csak beszélgetni, akár sok-sok alkalommal is? Úgyis alakul magától, ha szerelem lesz, és nem csak barátkozás. Én tolakodásnak érzem, hogy a fiú a második randin már csókolózni akar.

2013. aug. 24. 20:35
 9/20 ASOT ***** válasza:

Így kicsit más :)

Pölö egy szűz fiú biztos sokkal többet képes várni rád, illetve 2. randin csók az tényleg nem kell még.


Ez ott megy ilyen gyorsan ahol mind a 2 fél akarja. Kinél így kinél úgy...te így gondolod neked így fog zajlani a dolog. Másnak máshogy,.


Tedd úgy ahogy neked a legjobb.

2013. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Abszolút igazat adok neked, nekem életem egyetlen tartós kapcsolata így alakult ki, az összes többi (sok volt) csak futó kapcsolat lett. Érdemes rajta elgondolkodni.

Csak sajnos viszonylag kevés lehetőség van így ismerkedni, ahogy leírtad. De nem lehetetlen!

2013. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!