Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők nagy része a férfiak segítségét igénylik az anyagi helyzetük jobbá tételére? Tisztelet a kivételnek akiből kevés van.

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos lányokról beszélek akik 30-35 évesek gyerekkel.
2013. aug. 23. 14:34
 12/16 A kérdező kommentje:
A volt feleségemmel is 18 évet töltöttem, mindig minimálbérért dolgozott, de jól éltünk és 4 éve elváltunk. Kertesházból panellakásban mentünk az válás után. Egy éve újból házas és most költöztek megint kertes házba. Az a helyzet, hogy a nők nagy része önálóan szinte semmit nem tudnak elérni csak ha valakire ráakaszkodnak.
2013. aug. 23. 14:43
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

"Ha így van, akkor ne akarjanak jogokat hanem takarodjanak vissza a konyhába sütni-főzni,gyereket nevelni, takarítani.Másra úgysem jók."


Na azért álljunk meg egy szóra! Én SZIMBIÓZISRÓL beszéltem b**meg, nem arról, hogy a teremtés koronája tulajdonként kezeli a társát! Ez esetben takarodj el dolgozni, hordd haza a lóvét az asszonynak, másra úgysem vagy jó!


Valahol azzal én is egyetértek, hogy a nők között több a selejt, mint a pasik között, de abból a szempontból nagyon nem irigylem őket, hogy záros határidőn belül komoly döntéseket kell hozniuk az életükről - amiben amúgy sem erősek. Ha a szüleik példáját követik, akkor férjhez mennek és gyereket nevelnek, ha a modern szemléletet, akkor pedig önmegvalósításba kezdenek és önállósodnak. A gond az, hogy az előbbi norma haldoklik és kicsit lenézetté is vált, a másodikhoz meg semmi tudást nem kaphat senkitől sem. Márpedig 30-35 éves koráig ezt ildomos eldönteni, mert náluk a biológiai óra nagy úr, ezzel szemben egy pasi kényelmesen alapíthat családot negyven évesen is.


Kérdező, a te példád nagyon súlyos, mármint, hogy egymás után három ilyen felelőtlen, lehúzó p1csával hozott össze a sors. Nem is igazán találkoztam még ilyennel, mármint, hogy pofátlanul számítson a pénzre a pasitól pár hónap után a saját szarságaira. Tisztában vagyok vele, hogy vannak ilyenek, de egyből rátriplázni az nagy pech.

2013. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi az hogy igényli? ELVÁRJA!!!


Az ok a természetükben keresendő: alapból felszínesek és anyagiasak, és mivel úgyis körül vannak rajongva pasik által, megtehetik sajnos hogy csak a pénzes pasasokkal állnak egyáltalán szóba, a többieket meg magasról lenézik...


Egyébként mi a francnak adtál akár egyetlen garast is azoknak a hitványoknak? Pofájukba kellett volna röhögni: "U want moniez? No moniez 4 U!" és rájukbszni az ajtót. Amíg lesz ilyen balek akit le tudnak húzni lóvéval meg mindennel, addig ez a helyzet nem fog változni.

2013. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

2-esnek nagyon igaza van!


Akárhogy is tagadja meg beszél ellene bárki ez sajnos, sajnos így van.

2013. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14:26-nak igaza van, kapta a zöld kezet!!!


És az a szégyen hogy meg se próbálnak kilépni az árnyékukból, hanem minket okolnak hogy "hisztizünk". Hát szépségeim, tapsikoljunk örömünkben?

2013. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!