Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők nagy része a férfiak segítségét igénylik az anyagi helyzetük jobbá tételére? Tisztelet a kivételnek akiből kevés van.

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

az ember társas lény (legalábbis a többség)

nem értem a kérdésed

2013. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Mert a többség egyrészt iszonyat önállótlan, másrészt meglehetősen ostoba, és végül büdös nekik a munka. Ezt a varázslatos hármast összedobva megkapjuk, a modern magyar nőt, aki húszas évei közepéig valami kamu egyetemi szakon növeszti a seggét és élvezi a dolce vitát, majd ráakaszkodik az útjába eső első pénzes pasira, hogy még véletlenül se kelljen soha dolgoznia.

Arról nem is beszélve, hogyha akarnának sem tudnának dolgozni, mert a diplomájuk nem ér semmit, gyakorlatilag nem értenek semmihez.

2013. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy ősi berendezkedés: a nő megszüli, gondozza az utódokat, a férfi pedig gondoskodik róluk és vigyáz rájuk. Ez egy korrekt és igazságos szimbiózis.


Ez persze nem vonatkozik azokra a nőkre, akiknek abból áll az élete, hogy igyekeznek kellően szép dísztárgyak lenni, hogy kellően pénzes pasi szerezze meg őket, hogy aztán életük végéig se kelljen a seggüket se megmozdítaniuk.

2013. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam ki a kérdést, mert az elmúlt 3 csajom akikkel az elmúlt 3 évbe voltam, mindnek volt lakása 0 ft hitelre és a mostani is mint a másik kettő megkért, hogy adjak kölcsönt az elmaradása befizetésére. Az elsőnek adtam és nem kaptam vissza mondván egy pár vagyunk. Hát jó. Fél év után szakítás. A második is hasonló szitú, de előszőr nem adtam neki és akkor én voltam a legszentebb a világon. Végűl megsajnáltam, mert jöttek az étesítések a banktól és kikészült. Ez is szakításhoz vezetett, mert túl kapzsi volt és elegem lett. De a mosti is 0 Ft lakáshiteles, 4 hónapja ismerem és ő is próbálkozi. Kicsit tele van a tököm, hogy ilyeneket fogok ki.
2013. aug. 23. 14:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nagy összegű pénzt csak közeli, vérszerinti családtagnak szabad kölcsönadni. Barátnőnek SOHA, mert sok nő önző, és aljas módon kihasználják az embert. Lehet, hogy alapból azért jönnek veled össze, hogy lehúzzanak. A nők sajnos ilyenek.
2013. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pénzes pasi, hanem melóztam érte és össze gyűjtöttem az évek során. egy panellakásban lakok és beérem azzal ami jutott. Ezeknek a csajoknak , de mind a háromnak új építésű lakása van, mert hogy ők új lakást akartak. Akkor válalják is és ne más pénzén keresztül. Undorító!
2013. aug. 23. 14:23
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

"Ez egy ősi berendezkedés: a nő megszüli, gondozza az utódokat, a férfi pedig gondoskodik róluk és vigyáz rájuk. Ez egy korrekt és igazságos szimbiózis. "


Ha így van, akkor ne akarjanak jogokat hanem takarodjanak vissza a konyhába sütni-főzni,gyereket nevelni, takarítani.Másra úgysem jók.

2013. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gondolom ilyen kis díszpintyek a gyengéid,és csak ilyenekkel kezdesz.Először jobban meg kellene ismerni az illetőt,hogy milyen is valójában mielőtt beleugrasz bármilyen kapcsolatba!És nem kell itt az általánosítás!Én 25 éves nő vagyok,és nem bűzlik a munka!Önellátó vagyok,semmi hitelem,se tartozásom!És csak addig "nyújtózkodom",amíg a pénztárcám engedi!
2013. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt is mondta a csajom a nem válaszra, hogy milyen fukar vagyok és legközelebb olyan pasival jön össze akinek van pénze is. Hát miért ilyen udorítóak ezek. Kezdem megutálni a női nemet. Nem hiába mondják rájuk, hogy prostik.
2013. aug. 23. 14:30
 10/16 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek!!
2013. aug. 23. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!