Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nők nem vesznek emberszám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők nem vesznek emberszámba, akkor miért tiszteljem őket?

Figyelt kérdés

Kik ők, hogy rám rakják a "nyomorék" billogot?


31/F



2013. aug. 22. 07:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
35%
Ha valakinek csupa csupa rossz tapasztalata van és gondolom a kérdezőtr nem 1 nő utasította el akkor felcseszi ez az agyát és ez a természetes reakció.
2013. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sem egyedi a kérdező "esete". Bár ahhoz, hogy közelebbi vélemény lehessen a dologról kicsit többet kellene tudni. Pl próbáld meg egy ideig azt, hogy ne nőként nézd a nőt, hanem mint embert. Ne nőt keress, hanem embert. Ha normális embert találsz, az nem fog lenyomorékozni. Sokan -szerintem - esnek még abba a hibába hangsúlyozom sokan, azt nem tudom, hogy te is vagy nem, hogy csak a tipikus "agyatlan csinibaba típust" veszik észre. Azoktól meg nem feltétlen kell sok jót várni, persze biztos van amelyik nem olyan. Nem azt mondom, hogy külsőre ne nézd meg, hanem ne az legyen a leges leges legfontosabb.
2013. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%
Meg tudom érteni a kéredző álláspontját. Tapasztalat, hogy ha az embernek rendkívül rossz külső adottságai vannak, akkor a nők szemében ócska kis selejt. Logikus, hogy nincs olyan nő, aki ilyen férfival szívesen kezdene. Én is 27 évesen ezért állok 0 randival. Szóval még egy lány sem adott esélyt arra, hogy megismerjen. Fordított esetben, a neten mikor nem látszik azonnal a külső, akkor már jó vagyok, de persze csak az első képküldésig -.- Eddig minden lánynál ezt tapasztaltam, kivétel nélkül. Amíg meg valaki nem lát legalább egy kivételt, addig nehezen tudja elhinni, hogy létezhet olyan lány, aki nem felszínes és járna egy külsőleg rettentően visszataszító férfival.
2013. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az a nő, aki nem vesz emberszámba, nem is várja, hogy figyelembe vedd, úgyhogy magasról tojik rá, hogy tiszteled, vagy nem.
2013. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
61%
Én külsőleg rendben vagyok. Sportolok, és a testalkatom is ezt tükrözi. Jóképünek mondanak sokan. Tehát minden nagyképüség nélkül állithatom hogy jó pasi vagyok. A kérdezőhöz hasonlóan énis 30 körüli férfi vagyok. Viszont az ismerkedés nekem sem megy. Engem nem nyomorékoznak le, de minden csajnak csak a szexre vagyok jó, komoly kapcsolatba nem mennek bele, mindig találnak valami kifogást. Biztos a "kigyurt faszt" látják csak bennem, nemtudom. Szóval végsősoron énis úgy érzem hogy nem vesznek emberszámba...
2013. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem meg, miért lenne felszínes az akinek van elképzelése a leendő párjáról. Gondolom a kérdezőnek is van egy bizonyos elképzelése, hogy milyen nő kellene neki. A világ legcsúnyább nője neki sem kellene. Ilyen alapon ő is (a rusnya nő) is feltehetné a kérdést, hogy pasik miért csak a külsőt nézik?! És a válasz: Ha nem tetszik a lány vagy fiú akkor nem fogod vele jól érezni magad 100%-osan, és ha nem érzed magad tökéletesen akkor nem vagy teljesen boldog, és ha nem vagy boldog akkor meg minek az egész?!?!?!?
2013. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%
16. Ez igaz de a külsőért lehet tenni csak DOLGOZNI kell. Az edzés nehéz és fájdalmas, de bármi ami az életben eredmményre vezet mind kemény munkával születik. Egy dagadt "csunnya" nő is lehet szexi és vonzó csak keményebben kell dolgoznia érte mint másoknak, Én tudom miről beszélek. De aki lusta és nem tesz semmit az ne csodálkozzon... 15. voltam.
2013. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%
16. Senki egy szóval nem mondta, hogy felszínes, aki a külsőt nézi. Arról volt szó, hogy lehet, jót tenne ha mondjuk emberileg normális nőt próbálna találni, nem első sorban topmodellt. Ez nem jelenti, hogy 120 kilós, fogatlan középkorúnál jobbra ne is fanyalodjon. Csak a szemszög lehet, hogy nem stimmel, ami alapján válogat. Mindez persze csak feltevés, mivel nem írt részleteket.
2013. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%

"Ha a nők nem vesznek emberszámba, akkor miért tiszteljem őket?"


Nem kell tisztelni, de ettől függetlenül nem kell rögtön fröcsögni. Viselkedj férfiként és lásd be hogy nem vehetsz mindenkit egy kalap alá.

2013. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%
Miért, nem vagy az? Ha így általánosítasz és így siránkozol pár picsä véleményén akkor szerintem is egy szellemi nyomorék vagy. 31 éves fejjel hogy lehet ilyen kérdést feltenni meg mit kell nyafogni mint egy kamasz gyerek?!
2013. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!