Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás vagy csak a véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás vagy csak a véletlenek egybeesése?

Figyelt kérdés
Szombat reggel szeretkeztünk,de neki nem volt jó. Ezután haza ment a lányaihoz ( elvált pasi ). Úgy volt hogy vasárnap este jön,de az utolsó pillanatban lemondta,mert még este elakar indulni. Itt még nem volt gond. Reggel 9-kor jött az sms hogy mindjárt kilép az országból. Ha este 10-kor indul Komáromból akkor hogy-hogy csak reggel 9-kor lép ki az országból? Ekkor gyanakodni kezdtem és megnéztem hogy mikor járt utoljára a társkeresőn ahol megismerkedtünk. Kiderült hogy pénteken ( én azóta nem voltam fent mióta megismertem ). Ma megint úgy volt hogy találkozunk,de nem jött és nem is hívott. Elképzelhető hogy nem ért haza vagy mással van?
2013. aug. 20. 21:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra gyanakszom hogy vasárnap randija volt és ma folytatódik.
2013. aug. 20. 21:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kérdezel olyat amit te magad is sejtesz, tudsz?
2013. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert valahol titkon abba bízom,hogy van rá valami értelmes elfogadható magyarázat.
2013. aug. 20. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos elképzelhető, hogy valaki mással van.
2013. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!