Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek a véletlenek jelenhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a véletlenek jelenhetnek valamit?

Figyelt kérdés

A szerelmem 2 napja szakított velem,mert nem szeret annyira mint én és csak néha érezte h szeret.előtte lévő nap kicsit össze vesztünk egy félre értésen,mert nekem semmi bajom nem volt ő pedig azt hitte. 1,5 hónapig voltunk együtt..nagyon szeretem.nagyon különbözőek vagyunk,de mégis kijöttünk egymással.egészen addig míg együtt voltunk történtek különféle véletlenek velünk.tegnap tv-t néztem és egyszer csak megéreztem az illatát és úgy tartják ha valakinek megérezzük az illatát aki ott sincs..akkor ő éppen ránk gondol.pénteken mikor szakítottunk végül is öleléssel váltunk el és arra gondoltam mikor megölelt h az illatára mindig emlékezni fogok...erre ő mondja h minden embernek van egy különféle illata a parfümön kívül és h ő ezt megjegyzi.:) egyszer lementünk a balcsi partra mert egy városban lakunk és este volt ilyen lampionokat engedtek fel az égre ami világít ilyet vele láttam először...ma reggel kimegyek az udvarra és a kertben van egy..:O

remélem h át gondolja és rá jön h még is szeret.

Szerintetek van jövőnk? és esetleg a véletlenek jelenthetnek valamit?

én 16 éves vagyok a barátom 18.

Bocsánat h hosszúra sikerült..:$


2011. szept. 4. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
nem olyan hosszú de nem lehet tudni függ attól hogy min vesztetek össze hogy tartjátok-e a kapcsolatot lesz -e aki jobban tetszik valamelyikőtöknek mennyire szereted és szeret -e még
2011. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a rájön mégis szeret a tinilányok mentsvára. Ha szakít veled nem szeret, ennyi. Ne bonyolítsd túl. Látszik, hogy még én pici pónim földjén élsz, attól, hogy te érezni vélted az illatát még nem feltétlenül gondolt rád. A sok lampion közül egy meg az udvarotokba szállt le, nem értem ez miért akkora nagy szám. Túl sok Avatart néztél. :D
2011. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!