Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vannak véletlenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak véletlenek?

Figyelt kérdés
...a szerelemben , olyan hihetetlen,h milyen váratlan pillanatban futok össze valakivel,mindig amikor a legkevésbé számítok rá,az is tök véletlen,h megismertük egymást. veletek is volt már ilyen? ti hisztek benne,h ennek van jelentősége...mert én eleinte nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki,de mostanra már annyi véletlen egybeesés történt,h egyszerűen nem tudok nem hinni benne, így szép lassan eljutottam oda,h belé szerettem az illetőbe,úgvy érzem,mi egymásnak lettünk teremtve...
2012. jan. 20. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek abban, hogy semmi nincs véletlen és ebben semmi misztérium nincs. Egyszerűen azért van ez, mert minden valaminek a következménye, okozata. Ha akkor nem így lett volna, vagy amúgy, akkor most nem lennék ezzel vagy azzal. Ha nem ismerem meg azt, akkor nem hoz össze ezzel stb.
2012. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vannak, egyszer valaki azt írta egy játékban neten, hogy ne lépjek ki és utána 5 évig jártunk. amúgy szerintem nem jelentenek semmi különöset
2012. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
facebook szerelem xD
2012. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jó neked...

Engem eddig nem értek ilyen véletlenek. Ha kerestem a szerelmet, akkor se jött. Ha nem foglalkoztam vele, akkor se. És eddig még soha nem voltam szerelmes, pedig már 20 felett vagyok. Ez van:S

2012. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a szerelmet én se kerestem soha,mivel azt keresni értelmetlen dolog:D az csak jön, egy véletlen:)
2012. jan. 20. 12:54
 6/11 zseni001 ***** válasza:
Nincsenek véletlenek, minden az én tervem szerint alakul :D
2012. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha semmiben nincsenek véletlenek, csak olyan események, amiről nem tudjuk, hogy miért vannak úgy, ahogy vannak.szerelemben is, és másban is
2012. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 5


De nekem véletlenül se jött:D Meddig várjak rá?:D Mások ilyenkor már túl vannak több kapcsolaton/szerelmi csalódáson. Én meg azt se tudom, mi az a szerelem:D

2012. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%-os. Ne aggódj, jön az hamarosan. Nincs abban semmi jó, ha az ember ennyi idős korára már túl van több csalódáson. Én a férjemet 22 évesen ismertem meg, 13 éve vagyunk együtt. Előtte voltak kapcsolataim, de ha azok nem lettek volna sem lettem volna előrébb, sem hátrébb. Persze, ha már a véletleneknél tartunk: Azok biztos kellettek ahhoz, hogy eljussak eddig és el tudjam dönteni Ő-e az igazi.
2012. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az elsővel értek maximálisan egyet.
2012. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!