Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy el vagyok hanyagolva?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve jöttünk össze. 18 hetes terhes vagyok jelenleg. Nagyon jól alakult minden eddig kettőnk között. Nagyon szeretjük egymást. Még a nehéz napokon is kiálltunk egymás mellet, amikor csak zsíros kenyér jutott.

Most úgy érzem, mintha el lennék hanyagolva. Csak leül a gép elé és játszik. Néha megnéz magának, hogy jól vagyok-e, de semmi több.

Mit csináljak? Hagyjam egy kicsit, hogy helyrejöjjön minden magától, vagy beszéljek hozzá? Már próbáltam szépen elmondani neki, hogy szükségem van arra, hogy többet legyen velem. Ő erre azt mondta, hogy szeret és nincs semmi baj a kapcsolatban. Csak számítógépet nemrég vettünk, és a programokat ki kell próbálni. Hihetek neki? Más is volt már így? Nem akarok hárpia lenni.


2008. jún. 30. 13:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
) hónap szünet, mikor ott van a párja mellette, csak mert bevette a fejébe hogy egy még meg nem szült anyát lát benned?! Én a kérdezőnek azt javasolnám hogy tegy magát kicsit kívánatosabbá, én a pasi helyében biztos rágerjednék erre, esetleg megpróbálkozhatsz sokkal bevállalósabb és kezdeményezőbb lenni és figyeld meg hogy milyen reakciót vált ki a kezdeményezésed belőle, pl szitu: elmélyülten gépezik, te bebújsz az asztal alá mintha keresnél valamit és orálisan közeledsz hozzá, vagy szexi harisnyakötőben ráülsz az asztal sarkára és elkezded magadat izgatni, de rövidesen abbahagyod és elterülsz az ágyon, magamat ismerve úgy mennék utánad mint akit megbabonáztak, le sem lehetne állítani, ha ez sem vált ki hévet belőle akkor jelenleg tényleg reménytelen a helyzet, de magamból kiindulva biztos nem hagynám magára az alig több mint 3 hónapos páromat éhezni mikor kívánós csak mert új gépem van, micsoda érzéketlen alakok vannak, szegény csaj, azért meg bocs ha valakinek felkavartam a fantáziaképeimmel a sivár lelkét, de hirtelen az elmémbe tódult ahogy ebből a csajból előbújik a démon és megigéz!!!
2008. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!