Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy el vagyok hanyagolva?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve jöttünk össze. 18 hetes terhes vagyok jelenleg. Nagyon jól alakult minden eddig kettőnk között. Nagyon szeretjük egymást. Még a nehéz napokon is kiálltunk egymás mellet, amikor csak zsíros kenyér jutott.

Most úgy érzem, mintha el lennék hanyagolva. Csak leül a gép elé és játszik. Néha megnéz magának, hogy jól vagyok-e, de semmi több.

Mit csináljak? Hagyjam egy kicsit, hogy helyrejöjjön minden magától, vagy beszéljek hozzá? Már próbáltam szépen elmondani neki, hogy szükségem van arra, hogy többet legyen velem. Ő erre azt mondta, hogy szeret és nincs semmi baj a kapcsolatban. Csak számítógépet nemrég vettünk, és a programokat ki kell próbálni. Hihetek neki? Más is volt már így? Nem akarok hárpia lenni.


2008. jún. 30. 13:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
én is hasonlo cipöbe járok én 30 hetes vagyok és úgy érzem hogy a férjem joba van a barátnömmel.jel vanrá.viselkedni ugyanugy viselkedik velem de nekem ez gyanus.és nem tudom hogy mit tegyek.már rákérdeztem de tagad mindent.
2008. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ha eddig rendben volt minden akkor én most is hinnék neki. Viszont ami fontos, hogy az érzéseidet továbbra is mond el neki, de csak óvatosan :) Ha első baba, akkor lehet, hogy egészen a szülés utánig nem fog tudni kellően átérezni azt amit te. A pasik legtöbbje ilyen (én így gondolom, bocs ha nem)

Esetleg ülj le mellé játszani, érdeklődj.

2008. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Naki már van 3 gyermeke. Tehát nem új a dolog.

A terhességet nagyon jól viselem, nem volt még hányingerem sem. Mindenhova elmegyek vele. Kempingezni. Nagyokat röhögünk, de tudjátok, ott van az a női megérzés.

Ez az őrületbe kerget. Félek szertefoszlik minden 1 pillanat alatt.

2008. jún. 30. 13:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha új a gép, az biz elvonhassa a figyelmét, no meg a terhesség az extrém körülmény... én nem aggódnék túlságosan, de azért próbálj beszélgetni vele, közös foglalkozások, satöbbi.
2008. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
57%

Szia!


Az én párom is számítógépőrült. Mint egy ovis, folyton játszik. Próbáld megbeszélni vele a problémádat, hiszen csak Ő segíthet nektek. Ha azt mondja szeret, akkor biztosan így van, de a számítógépes játékok sajnos sokszor elveszik rólunk a figyelmet. (Saját tapasztalat:-)). Én már annyira nem is foglalkozom ezzel, inkább próbálom bevonni páromat is a terhesség gyönyöreibe. Mutass neki az interneten képeket, hogy nézhet ki a babátok (ultrahang hétről hétre), és nagyon sok éredekes dologot is találhattok együtt. Ne idegeskedj ilyenekért, nem érdemes! Boldog babavárást!

2008. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Olyan aranyosak vagytok...nagyon érzelgős vagyok. Úgy érzem minden megteszek a kapcsolatért.

És ő is olyan édes hozzám. Lehet már megszoktam a "jólétet".

És hiányzik, ha nincs. Tegnap is megettem egy fél dinnyét az ágyon, utána felpattant a géptől és kivette a tálcát a kezemből, hogy majd ő kiviszi.

Hát ezt kellenne értékelnem.

Köszönöm nektek.....

2008. jún. 30. 13:43
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
FŐZZÉL!
2008. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Már főztem is!!!!!!! Életemben nem főztem ennyit mint az elmúlt héten, már mindent kitaláltam.:-)

Szellemes a válasz írója.:-)

2008. jún. 30. 14:13
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ilyenkor sok férfinak megváltozik a hozzá állása az imádott nőhöz. Mondnom ezt annak ellenére, hogy meg nem voltam ilyen helyzetben, de ilynekor megváltoznak a dolgok. Nem az izgató, szexi csajt látják, a nőben, akit szeretnek, hanem a leendő anyukát, akire vigyázni, kell stb. Ilyenor szerintem természetes, ha egy kicsit átalakul a kapcsolat. Biztos vagyok benne, hogy a szülés után visszarendeződik minden, de ha ennyire zavar a dolog, akkor mindenképpen mond el neki, hogy több kényeztetásre vágysz, szeretnél több szeretetet stb. Biztosan megfogja érteni!
2008. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
57%
Nekünk 9 hónap szünet volt amikor először voltam várandós. Ő az anyát látta bennem.
2008. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!