Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem a lángolást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem a lángolást? Mi a véleményetek egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk együtt, sok éve ismerjük egymást.

Nagyon szeretem, tisztelem, hiányzik ha nincs velem, boldog vagyok ha velem van, ragaszkodok hozzá és hűséges vagyok, a szex nagyon jó, szóval minden tök jó, és tudom hogy szeretem, de egyszerűen nincs az a lángolás amiről annyian beszélnek, ami van a filmekben és könyvekben. De nem csak vele, még soha nem tapasztaltam ilyet.

Lehet hogy én egyszerűen ilyen vagyok? Hogy egyszerűen nem úgy működök hogy néha fellángolok?

Titeket zavarna ha a párotok ilyen lenne?

Boldog vagyok így, mindenem megvan a kapcsolatban, ami kell a boldogságomhoz, azt kívánom bár így maradna örökké, csak kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.


2013. aug. 18. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert a nők többségének soha semmi nem elég.
2013. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen ne rágódj. Nem szerelmes vagy belé, hanem szereted. Ez egy mélyebb érzés. A lángolás általában viszonylag hamar lelohad, de ez nem. Ez inkább olyan mint a parázs, folyton izzik, de nem hűl ki.
2013. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi nem elég, kedves első? Mint írtam, mindent megad nekem a párom, amire csak vágyom...

Igen, és én személy szerint ezt többre tartom, mint a pár hetes/hónapos fellángolásokat, de sokan meg ilyenkor szakítanak, mondván hogy kihűlt a kapcsolat meg már nem szerelmesek.. És kicsit fura hogy én meg ezt a részt élvezem :D

2013. aug. 18. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nem furcsa, csak a többiek még nem értékelik ezt a részét, és azt hiszik, vége. Lehet, hogy érettebb vagy. Ennyi :D
2013. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

Nem érzed, én sem éreztem még soha! Jól van ez így, ilyen a te és az én személyiségem is. Valószínűleg te is racionálisabb gondolkodású ember vagy, aki megfontolja a lépéseit az élet más területein is. Soha nem volt még olyan, hogy hirtelen beleszerettem valakibe. Általában mindig lassan, lépésről lépésre szerettem meg az aktuális nőt. Szerintem a szerelem milyensége is nagyban függ a személyiségtípustól.

26F

2013. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!