Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt nem gondolnátok megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt nem gondolnátok megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Netről megismertem egy férfit akinek van felesége. Közben meg olyan témákkal jön nekem, hogy miket csinálhatnánk együtt, stb (itt persze inkább szexről lenne szó)...ha van felesége miért csinál ilyeneket?

19/L


2013. aug. 18. 08:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Hát jó, mondjuk azért ez konkrétan nem olyan megcsalás...
2013. aug. 18. 08:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, ez nem megcsalás. Pasiból van, ne is kérd, hogy ne gondoljon ilyesmire. Amíg nincs tényleges zexuális kontaktus addig nem megcsalás :) 22f
2013. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ki tudja miért.... nekem már ettől is lelkiism. furdalásom lenne, ha szexelhetnékem van, odamegyek a férjemhez és szexelünk, nem neten csorgatom a nyálam vadidegenek után...

24L

2013. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam már az.
2013. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

valószínűleg valami 50 körüli fószerről lehet szó akivel az asszony már csak szökőévente egyszer engedi és totál ki van éhezve

így éli ki magát, írogat neked disznóságokat, recskázik egyet rád és mégcsak meg sem csalta az asszonyt

nincs ebben semmi különös

2013. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
27 éves és a szomszédos országban dolgozik, felesége itthon. De akkor meg főleg nem értem, h miért nem vele élvezkedik inkább...
2013. aug. 18. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!