Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? :O Bővebben.

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem hogy a lelkem majd megszakad, mert kívánok valakit, mintha szerelmes lennék egy kitalált alakba... Akit nemismerek, nemistudom kiaz.És próbálom más lányokba keresni ezt a valakit, ezért szinte párnap alatt úgyérzem igazán megtudok szeretni egy lányt és aztán szinte villám szerűen egy másik lányba áttudok szeretni, tudom ezmost így elég hihetetlen de valahogy tényleg ezvan velem. Lehet h múltbeli oka van? Hogy talán régen szerettem egy lányt ésmég mostis őt csak másokban keresem?=[

16/F


2009. okt. 28. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég bonyolult, de egy jó pszcihológus percek alatt megoldaná.
2009. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

huu most h végigolvastam, hihetetlenül ismerős a szitu. velem is hasonlóan volt. annyira vágytam valakire, és úgy éreztem h ez a vki létezik is, de nem!!! ez csak fantáziálgatás volt. de minden általam ismert fiúra rápróbáltam húzni ezt a szerepet. ezt a problémámat egy valós fiú oldotta meg akivel 8hónapig együtt voltunk. te is keress magadnak egy kedves lánít, elfeledteti veled a képzelgésed!!!

17 L:)

2009. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!