Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Ti megpróbálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ti megpróbálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akinek nagyon bejövök,és nekem is bejön ő. Viszont egy baj van. Eléggé csajózós típus.Ezt úgy értem,hogy most nincs barátnője,és egyszerre 6 lányt etet facebook-on ,hogy szereti őket.Azt mondja azért,mert még nem találtam meg a "igazit" és mindenkiben azt keresi.(szerintem olyan nincs..)Én ugyan élőben találkoztam vele,beszélgettünk,viccelődtünk,hülyéskedtünk..és nagyon jól kijöttem vele.Tudom ez még nem jelent semmit.Utánna az egyik barátnőmnél aludtam,és ő is ott aludt,és..egy ágyban aludtunk.:)de tényleg semmi,nem volt,(csak egyszer átkarolt,meg betakart,de akkor is ébren voltam.)

Szerintetek ha összejönnék,vagy lenne belőle valami,(persze majd csak még egy kis idő múlva) velem is ugyanolyan volt mint azokkal a lányokkal? Félek,igen.És elég kevés olyan fiú van akinek bejövök úgy,nem vagyok egy szépség de azért annyira csúnya se vagyok.Ja és 16/L vagyok,ő 17/F, :) És okos,jóképű,sportos,és viszonylag jó tanuló. :)



2013. aug. 15. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy van, ahogy mondod: "És elég kevés olyan fiú van akinek bejövök úgy..." Akkor szerintem egy próbát megér.Aki nem mer, az nem nyer.Arra viszont figyelned kéne szerintem, hogyha sikerül összejönnötök, akkor ne lépjen félre meg hagyja abba a kavarást azzal a 6 lánnyal, mert elég idegölő tud lenni a féltékenység.
2013. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! ezzel segítettél :) csak kicsit félek..:/ de am nem vagyok beszari,csak aaaaah ez..aa :DD
2013. aug. 15. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:

17 évesen szerintem valószínűleg még nem élte ki magát, és valószínűleg sajnos más csajokat is "ki akar próbálni", főleg, ha csajozós. Szerintem a kimondottan csajozós pasiknak el kell érniük egy bizonyos kort, hogy igazán komoly kapcsolatot akarhassanak. Tehát szerintem olyan hűde nagy dolgokat ne szövögess, de ha csak egy kapcsolatot akarsz, akkor hajrá! Aztán ki tudja, lehet rám cáfol!


23/L

2013. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) én is meg akarom próbálni.^^ csak annyira ráírnék,beszélnék vele vagy találkoznék,csak nem merek..életemben nem "féltem" még ennyire..:D
2013. aug. 15. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Bátraké a szerencse, csak nyerhetsz! Csak ne hagyd, hogy kihasználjon, mert akkor az egészet bánni fogod!

Sok sikert! =)

2013. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) viszont azóta nem beszéltem vele..fennt volt face-n is,de nem írt rám,én se rá..félek h szánalmasnak tűnök,vagy nem tudom..ti ráírnátok? ha igen,milyen témával kezdenétek? mert a "mizu?" az elég gagyi..:D
2013. aug. 16. 19:50
 7/9 anonim válasza:
nekem is volt egy paim aki több csajt is etetett,de szeretett engem,és miközben jártunk én voltam az egyetlen neki.szerintem megér egy próbát,csak vigyázz mert ha tudja hogy szereted,nehogy kihasználjon..sok sikert!ja és milyen édes már hogy betakart??!!:DD
2013. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de a másik probléma az,hogy én iskolát váltok,átmegyek egy másik városba..ő szintén egy másik városban lakik,megint másik városban tanul..nem tudom mikor tudnánk találkozni.Vagyis tuti,hogy megoldanánk csak úgy nehezebb lenne.Vannak akik azt mondják,hogy hagyjam,keressek magamnak mást abban a városban ahová megyek tanulni.Igen,sokkal kényelmesebb lenne,de én őt nem tudom kiverni a fejemből..szerintetek?
2013. aug. 21. 18:37
 9/9 anonim válasza:
szerintem várd meg hogy kik lesznek az új iskoládban.lehet hogy valaki nagyon meg fog tetszeni ott,és akkor probléma megoldva!;Dha nem tudod a suliváltás után sem kiverni a fejedből,akkor ne tedd!:))halgass a szívedre!!:)
2013. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!