Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbség. Ti megpróbálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség. Ti megpróbálnátok?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit, nagyon bejön már az első perctől fogva, jól érzem vele magam. Úgy tűnik, ő már szeretné ha komolyabb lenne a dolog. De félek kicsit. Engem nem zavar, hogy idősebb, az sem , hogy mit fognak mondani a környezetemben. De mi van ha csak kiakar használni, vagy a 11 évből adódóan nem lennék elég jó neki. 23L és 34 F

2013. ápr. 6. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
simán..
2013. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
én megpróbálnám. max nem működik és vége lesz, veszíteni nem nagyon van mit...akkor lenne, ha meg sem próbálnátok, és évek múlva is a fejedben motoszkálna, hogy mi lett volna ha... már csak ezért is megtenném ;)
2013. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 27/f vagyok. Hasonló cipőben vagyok. Van egy győnyörű 17/l. Nagyon vonzódunk egymáshoz, többször hívott randira, én mégsem merek belevágni, mert discoba jár, meg nagy élmény neki berúgni, meg sok ilyen tinis dolga van. És nem akarom hogy hozzám öregedjen, mert nem akarom elvenni a fiatalságát.. szoval nemtudom, lehet hogy jobb lenne neki, egy magához való suttyó..

Ha összejönnék vele, nemsokára én együtt szeretnék élni vele, gyerek is jöhetne miattam. Szoval nemtudom. De nagyon vonzódunk egymáshoz.. szoval félek, ha összejövök vele

2013. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!