Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 év korkülönbség rengetegnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülönbség rengetegnek számít? Én 13 ő 21?

Figyelt kérdés
én vagyok 13 éves ő pedig a 21-et tölti augusztusban, és ő 50%-ot adna arra, hogy összejöjjünk, kérlek ne offoljatok, nekem ez sokat jelentene, mert amikor vele beszélek remeg a kezem, kavarog a gyomrom, és nem tudok mit csinálni magammal ilyenkor mondhatjátok hogy "menj legózni" meg hogy "ez nem komoly max. 1 hónapig tartana" de szerintem ez most más, és még nem volt barátom eddig, és nem akarom elrontani, meg ott van hogy első barátom és köztem 8 év van? és ha kitudódik, mit szólnának hozzá a barátaim? tényleg ennyire nem kéne összejönnünk? :(

2013. ápr. 1. 00:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, minnél hamarabb. Tapasztalat, és ne haragudj.
2013. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
mit érez az a 21 éves "férfi" aki 13 éves kislányoknál próbálkozik???.. inkább nem akarom tudni, de biztos, hogy nem 100as
2013. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
Ez most egy komoly kérdés akar lenni?
2013. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
természetes, amit érzel, nincs ebben semmi rossz. viszont tényleg nagy a korkülönbség. 20 éves kor fölött nem számítana annyira 8 év, de ez így irreális. :) lehetsz bele szerelmes, de tudnod kell, hogy ebből nem lehet semmi.
2013. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elszomorítani, de tényleg nem kéne ezt.

Az összes tinimami meg hasonló is pont így érezte, hogy "de ez más lesz" és mégsem lett az.

Azért érzed olyan különlegesnek mert ő az első, de ne hidd, hogy más közelében nem érezheted így magad.

2013. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
100%
8 év az rengeteg ennyi idős korban. Szerintem mondj le róla, mert még meg is büntethetik miatta a palit ha olyat csinál..:)
2013. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
komolyan mondom vicc ez a kérdés..
2013. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%

13 éves vagy -> GYEREK.

21 éves -> FELNŐTT.

Mi a francnak nem találtok A SAJÁT KOROSZTÁLYOTOKBAN párt? MIIIÉÉÉRRRTT?

Remélem apád megtudja...

2013. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden kislánynak vannak ilyen felnőtt szerelmei. Nekem is volt ilyen, persze, hogy nem lett belőle semmi. Ő már szexre vágyik, és tőled nem kaphatja meg, vagyis, ha normális akkor nem is érdeklődik irántad. Az lenne a baj, ha érdeklődne, mert az már pedofília.
2013. ápr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
akkor arrol már ne is beszéljünk hogy a 20éves pedomaci megy a kaptárba ha hazzádér. és ott megtanulja milyen ha outputbol inputot csinálnak neki
2013. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!