Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 év korkülönbség rengetegnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülönbség rengetegnek számít? Én 13 ő 21?

Figyelt kérdés
én vagyok 13 éves ő pedig a 21-et tölti augusztusban, és ő 50%-ot adna arra, hogy összejöjjünk, kérlek ne offoljatok, nekem ez sokat jelentene, mert amikor vele beszélek remeg a kezem, kavarog a gyomrom, és nem tudok mit csinálni magammal ilyenkor mondhatjátok hogy "menj legózni" meg hogy "ez nem komoly max. 1 hónapig tartana" de szerintem ez most más, és még nem volt barátom eddig, és nem akarom elrontani, meg ott van hogy első barátom és köztem 8 év van? és ha kitudódik, mit szólnának hozzá a barátaim? tényleg ennyire nem kéne összejönnünk? :(

2013. ápr. 1. 00:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
17%
Jó időtöltést a sitten.
2013. ápr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
78%

Remélem azt tudod, hogy ha kiderül a srácot lecsukják? (és valószínűleg apád agyonveri)

Normális huszonéves nem kezd 13 éves lánnyal. Valami komoly gond lehet a fejében.

2013. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
ne menj bele, egy életen át bánni fogod! Hallgass az eszedre és ne a szívedre! Fiatal vagy még!
2013. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Nem "kezdett", az egész félreértésen alapult, mert 17 évesnek nézett, én meg 17-nek őt, szóval nem hiszem hogy a fejével van gond. Maradunk barátok és kész, alapból sosem voltunk többek szimpla barátoknál
2013. ápr. 1. 00:35
 25/33 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem akarod a börtönben viszont látni, akkor hagyd békén. Büntetik, ha bármit csinál veled.
2013. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél....ha szereted,engedd el(tudom,már megtetted),addig engeddd el,amíg jobban nem szereted meg,mert az jobban fájna! :(
2013. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Igazad van, holnap még egyszer átbeszélem vele a dolgokat :)
2013. ápr. 1. 00:41
 28/33 anonim ***** válasza:
ok :) amúgy *engedd
2013. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Így sok! És 14 év alatt börtön jár érte.
2013. ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Persze,hogy tetszik.

Már ha ízlésednek való a képe...

De persze,már nagy,okos,érett hozzád képest.Csak szerintem ebből nem szabad semmi komolyat össze hozni még legalább addig,amig 14 nem leszel.Különben a szeretésből bajba kevered.

Lehet te úgy érzed,képes vagy eldönteni,ki a mellédvaló,de a törvány szerint erre még nem vagy alkalmas.

Mondjuk nem tudom,mi változik ,ha 14 leszel,de legalább nem csukják le,ha hozzád ér úgy.

Itt két fajta embert ismertem meg:Aki egyből járni akar,és aki hónapokig ismerkedik elötte.Míg szerintem a logikus pár randi lenne,úgy 3-4-5.

Na mindegy,szóval még semmit nem szabad csinálnotok.

Persze lehet hogy ettől még csináltok,csak titokban...

De előre megmondom,ha kellesz is neki,akkor csak szexre.Mert egy felnőtt egy nagyon fiatal(gondolom szép) lánytól mást nem akarhat.

2013. ápr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!