Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megprobalnatok? 17/L

Figyelt kérdés
Van egy srac akit nagyon kedvelek es jol erzem magam vele. Mindig keres erdekli,hogy mi van velem. Bevallotta,hogy tetszem neki es tobbet akar. Viszont en egy masik srac utan epekedek akivel kavargattunk de o sosem keresett es nem tudom mit gondol rolam megis en nem tudom lezarni. Attol felek, hogy hogyha osszejovok ezzel a rendes sraccal, akkor a masikkal biztos vege.
2012. aug. 22. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
a nők már csak ilyenek....
2012. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kezdj a rendes sráccal.ő legalább keres
2012. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a rendes sraccal jol jarnek de nem tudom elkepzelni,hogy egyutt vagyok vele, meg mindig a masik sracra gondolok. Hitegetem magam,hogy abbol meg lehet valami bar tudom hulyeseg megis felek ot elengedni. Ha osszejovok a rendes sraccal akkor a masikkal mar biztos nem lesz semmi.
2012. aug. 22. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiúk is "már csak ilyenek". Általában ők is az elérhetetlent akarják..
2012. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen a kedveled-jól érzed vele magad nem egyenlő azzal, hogy vonzódsz hozzá.


Ennyi.

2012. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem mentem bele... Pedig nem is volt másik srác a képben. Csak egyszerűen azon kívül, hogy jó volt vele beszélgetni, megértett, meghallgatott, rajongott értem én sajnos nem éreztem semmit. :(( Nem tudtam elképzelni, hogy megcsókol, hogy átölel... Irtóztam a gondolatától is.:((

18/L

2012. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt tanácsolom, hogy válaszd azt a srácot, akit nagyon kedvelsz és akivel jól érzed magad, mert hidd el, hogy a másikkal csak megfogod szívni. Velem ugyanezt játszotta el egy csaj, kedvelt meg vonzódott hozzám, szeretett is, erre vártam 1 évet, erre 1 hónapnyi ismerettség után pontosan 2 hete összejött egy másik faszival, engem elveszített(pontosabban ő tiltott le, hogy felejtsem őt el) és most itt vagyok egyedül. Szinte biztos vagyok benne, hogy 1-2 hónapon belül keresni fog engem a csajszi, hogy nagy hibát követett el, ne kövesd el ugyanezt a hibát.

Mellesleg korban is egyeztek, mert ő is 17 éves.

Remélem jó döntésre bíráltalak.

18/F

2012. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!