Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, eddig csak látásból ismertük egymást, 1 hete viszont minden nap beszélünk neten. Az első pár napban nagyon szimpi volt, de utána azt vettem észre, hogy nagyon egoista. Úgymond "tökéletes" barátnőt akar, sokat vár el... Emellett nagyon okos, és ennek hangot is ad, ki is nyilvánítja. OKJ-és képzést végzek, de szerinte elrontottam, és hogy menjek fősulira... stb.

Persze, azért eltudok vele nagyon jól beszélgetni, de szerintetek keressek mást? Később jobb lesz? Ő többet akar mint barátság... Én 21/L Ő 25/F


2012. ápr. 8. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
ha én a helyedben lennék, keresnék.
2012. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is okj-ra járok és megkaptam már párszor hogy miért nem járok főiskolára és hogy "buta" vagyok. engem is mind kirakott. előbb utóbb kifog mert nem tudja elviselni.

max megd*ug aztán mehetsz

2012. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem keress mást, ne az ő elvárásainak felelj majd meg.
2012. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na nehogy már egy fősuli legyen meg mit tudom én mi legyen az elvárás hogy az alázatos barátnője lehess.mi lenne házasság után te jó ég...
2012. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked sem hiányzik, hogy lenézzenek!
2012. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ha ezek mellett az igényei mellett töbet akar tőled mint barátság, az nem azt jelenti hogy ennek ellenére is jó vagy neki? Majd akkor gondolkodj el ezen, ha a barátnője leszel és érezni fogod rajta hogy lenéz. (ne feküdj le vele)
2012. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!