Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan dühös? Mivel engesztel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan dühös? Mivel engesztelhetném ki? (LENT)

Figyelt kérdés

A barátom a minap beleolvasott a myvipes leveleimbe, és látta, hogy egy másik fiunak azt irtam, hogy hiányzol, és várom a találkozást.

Ismeri a srácot, oszttársa volt, és tudja, hogy haverok vagyunk.

És tényleg nem is randizás v ráhajtás miatt irtam ezt, hanem mert 2 honapra kiment németbe, és ugyvolt, hogy ha hazajön, öszefutunk.

A barátom ezen tök kiakadt, jogos szerintetek? Tudhatná, hogy nem akarok semmit a sráctol, hisz ismer mind2ket...

Meg hiába mondom, nem hiszi el nekem


2009. okt. 28. 12:26
 1/9 Andrewka ***** válasza:
51%

Ilyenekre én is kiakadnék. Ha van barátod nem írsz ilyeneket egy másik fiúnak. Teljesen jogosan dühös. Vidd el magaddal a találkozóra. KÉrj bocsánatot, legyél őszinte stb.


22/f

2009. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát erre énis kiakadnék, de szerintem teis, ha ilyet olvasnál a párod levelei között h aztírja egy másik csajnak h hiányzol.
2009. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

de ha tudja, hogy haverok vagytok...meg főleg, hogy 2 hónapra kiment másik országba, egy tök érthető szitu...azért bocsánatot kérhetsz, és mondd el az egészet, hogy kiment ide oda, azért írtad, stb stb.

amúgy ő minek olvasgat a leveleidbe?! én ezen lennék kiakadva...

2009. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Én leordítottam volna a búbánatba. Először is, mert ne olvasson bele a leveleimbe. Másodszor meg miért ne írhatnád bárkinek is, hogy hiányzik, ha 2hónapja nem láttad. Gondolom nem kis szívecskékkel vetted körbe, hogy bármi olyasmit feltételezzen.

Legközelebb azon fog kiakadni, hogy elköszönéskor odaírtad, hogy csók?!

2009. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát már bocs, de azért egy barátodnak nem írod elköszönéskor, hogy "csók". Attól még, hogy neked ilyen furcsa elképzeléseid vannak, nem kell másokat hülyének nézni.


Mellesleg szerintem valamennyire jogosan dühös, én sem örülnék, ha ilyeneket írna másnak, hogy "hiányzol". Az teljesen más, ha azt mondod, hogy "jó lenne összefutni, rég láttalak", a hiányzol-szónak sok ember számára kicsit más értelme van, a párjuknak szokták ezt mondani (bár sokan inkább csak automatikusan). Előbb-utóbb lenyugszik, de azért tudd legközelebb, hogy mit mondhatsz egy ellenkező nemű embernek.

2009. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Büdös k*rvája!
2009. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Végighallgathatott volna, mert ez nem bizonyít semmit, de máskor ne fogalmazz ilyen félreérthetően.
2009. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Én is kiakadtam volna, csak az a helyzet hogy én nem olvasgatom a párom leveleit...lehet hogy kéne ? :DDDDD
2009. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
A kérdésedre a válaszom: IGEN!-Jogosan dühös! Kellesz te egyáltalán a világnak? Feltetted már magadnak ezt a kérdést? Ha nem, ideje lesz elkezdened! Ugyanakkor azon is elgondolkodnék, hogy a hétvégi bulikat nem lenne e jobb mondjuk egy híd tetejéről leugorva eltölteni!
2009. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!