Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm sose akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm sose akarja, hogy ott aludjak, ő meg nem alszik nálunk miért?

Figyelt kérdés

A barátnőm sose akarja, hogy ottaludjak, volt pár alkalom amikor sexnél kicsit durvább voltam mint kellett volna és ebből jött neki pár kellemetlenség, másnapi fájdalom stb.

Az nap sose szolt, hogy finomabban.


Azt mondja már nem is nagyon kivánja a dolgot...


Ő sose aludt nálunk mivel, " hogy panelban nem szeret" és itthon vannak szülők.


Nála meg a héten bizonyos napokon sosincsenek otthon, övé az egész ház, és úgy nem zavar senki.



Észrevettem rajta, hogy kerüli az együttalvásokat, ha elbírja kerülni akkor el is kerüli ebből adódóan alig alszunk együtt.



Kapcsolatunk elején is ritkán találkoztunk


Ő sose igényelte azt, hogy együtt legyünk éjjel nappal....


Elméletileg nagyon nem tetszik nek ia stilusom, hogy "lenézem a nőket, bunkózok" szerintem ez nem igaz..... de hiszek neki.



Elengedem szórakozni is, mert tapasztaltam ha velem van úgy nem bírja elengedni magát ismerősei elött mert hogy én ott vagyok... mondom jó ameddig nem hallok róla olyanokat vissza stb addig mennyen nem fogom rövidpórázon tartani..



De mondom neki, ottalszok úgy is hogy nincs sex, kenegetlek masszirozlak.... kényeztetlek kicsit..


de ő ebbe se egyezik bele, mert azt állítja hogy én mindig csak dugni akarok



a ti véleményetek?



#alvás #szex #szórakozás #barátnő #kapcsolat #kozos alvás #alvás sex
2013. aug. 15. 19:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Korotok?
2013. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
nagyon érdekes egy barátnöd van.Én amikor csak tehetném a pasimmal aludnék,meg egyéb dolgok :) És ha 1x nem volt tökéletes a szex,attol még nem riadnék meg a másodiktol.Szerintem nem szeret téged és másfelé kacsingat..
2013. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
én 19 ő 18
2013. aug. 15. 23:46
 14/15 anonim ***** válasza:
38%
Én kidobtalak volna réges rég itt nem a barátnőd a barátnő hibás hanem bizony te...nem kicsit igaza van...
2013. aug. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem is mindenki sszeret együtt aludni pl én sem igenylem. Sokkal jobban tudok aludni ha nincs ott senki. Engem zavar a pihenesben főleg ha horkol meg fészkelődik egész éjjel nem is szólva a reggelrol ami így arról szól h korbeugraljam amihez pedig nekem semmi kedvem..
2013. aug. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!