Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedik a szüleim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedik a szüleim, hogy együtt aludjak a barátommal?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk mindketten.Másfél éve vagyunk együtt,minden nap találkozunk,anyukámék jól ismerik a barátomat,szeretik is,bennem is megbíznak teljes mértékben,de meg is bízhatnak,mert soha nem csináltam semmi rossz dolgot vagy olyant,amit ne engedtek volna meg.Bulizni se járok és este is maximum 9-re mindig itthon vagyok.Együtt szoktunk menni nyaralni a szüleimmel úgy,hogy jön velünk a barátom is és fordítva is,én is megyek velük.Azt viszont nem engedik,hogy együtt aludjak vele.Mindig azt mondják,hogy ennyi idősen nem lehet összefeküdni.. De az,hogy vele alszom,egyáltalán nem azt jelenti,hogy lefekszem vele,de ezt nem értik meg,akárhogy mondom.Vagy hogy elment-e az eszem,meg ilyenek.Pedig biztos,hogy nem feküdnénk le úgy,hogy anyuék a másik szobában vannak és nem is az a célom ezzel,hogy lefeküdjek vele,hanem csak együtt szeretnék vele aludni.Nektek erről mi a véleményetek?
2013. aug. 9. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy sok mai szülő maradi. És nem veszik figyelembe hogy a f_sz nappal is föláll nem csak este.
2013. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Baccardi01 ***** válasza:
Ez nekem furcsa. Ennyi idő után én pl. megengedném a lányomnak. 44/F
2013. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem a szüleim az első hónapban megnedték, és milyen érdekes még mindig szűz vagyok pedig már 8. hónapot írjuk.
2013. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is lehet erről velük normálisan beszélni.. Meg sem hallgat.Egyből elkezd veszekedni és kiabálni.
2013. aug. 9. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Azért kérlek mert ők is voltak fiatalok, és tudják hogy abból nem csak alvás lenne.
2013. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra nem képesek, hogy észérvekkel vitatkozzanak veled, csak úgy ahogy mondtad, hogy egyből kiabálnak, hogy ráderőltessék az akaratukat, akkor egy jó ideig ne is várd, hogy megengedjék...
2013. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, már lefeküdtem a barátommal. És már nem vagyok szűz. Akkor nem lehetne mit kifogásolni.
2013. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de elég primitívek a szüleid. Nem tudom, mit kell egy alvásból ekkora ügyet csinálni, főleg, h 1,5 éve vagytok együtt minden nap... azt hiszik, hogy ez alatt nem történhetett semmi? Jól mondta az egyik hozzászóló, a f*** nappal is feláll!
2013. aug. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!