Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobnom kéne a barátomat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnom kéne a barátomat? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Sokadszorra vesztünk össze, de a mai eset végleg betette a kaput.

Söprögettem a teraszon, és ez gyűlt össze:

[link]


Nos, én ki szerettem volna ezt dobni a kukába, de nem volt benne hely, mert a barátom többszöri kérésem ellenére sem volt képes kivinni azt a rohadt szemetet. Nem is tudom miért lepődöm meg, hiszen soha nem képes rá.

Szóltam neki, mire kioktatott, hogy simán lehúzhatom ezt a WC-n, mire mondtam, hogy szerintem eldugítaná. Erre teljesen begőzölt, szűkagyú, buta, rosszindulatú p_icsának nevezett, és azt mondta, hogy a nők nem jók semmire, nagyon buta mind, nem kellene nekik egyenjogúság.


Szerintetek eldugulna a WC, vagy nem? Kinek van igaza? Dobjam?



2013. aug. 15. 17:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly :O ?
2013. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ne...:D
2013. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Főzz belőle neki hársfavirág-teát :D
2013. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
hány éves? 15? :D tőlem olyat kapott volna, hogy nem áll meg két lábon egészen a kukáig :DDDD ennek egy anya kell, aki megneveli nem barátnő
2013. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A.R. ***** válasza:
Ez milyen primitív kérdés XDDDDDDDDDDDD
2013. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
persze, hogy dobd!!ez egy gyökér!!!!!!!!!!!!!!!de előtte a lapát nyelét törd el légyszíves a hátán, csak az én kedvemért.:)
2013. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én csináltam volna neki valami kaját amibe belepakoltam volna ezt, persze úgy hogy ő ne lássa.

vagy

jól pofoncsaptam volna és kiraktam volna, vagy szakítottam volna vele.

Azért van határa a pofátlanságnak. Ez már túl megy rajta.

2013. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de mi vett rám hogy összejöjj vele? Eleinte tette a szépet, kedves, aranyos és jó fej volt, nem? Elég meggondolatlannak tűnik amit mondott, vagyis hirtelen haragú, offenzív, és hímsoviniszta is... Dobd.
2013. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!