Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivan akkor ha már úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan akkor ha már úgy érzem hogy nem szeretem a barátomat vagy csak nem annyira mint az elején?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy már nem vagyok annyira hú de szerelmes a barátomba..egyiknap úgy voltam vele hogy ő sincs már annyira oda értem aztán pont akkor mondta a szemembe h 'szeretlek' aztán most megint előjött bennem ez az érzés. Már egyszer szakítottunk és én a szakítás előtt is ezt éreztem..mikor újra összejöttünk megígérte h sokminden fog változni (ez így is történt persze jó irányba). De most egyszerűen megint azt érzem hogy nem szeretm annyira..félek neki ezt mondani mert felhúzná magát és lehet szakításként fogná fel..szerintetek mit kéne csinálnom?:/17l

2013. aug. 11. 14:39
 1/2 anonim válasza:
Az természetes, ha már nincs nagy szerelem érzés. De ez nem a végét jelenti a kapcsolatnak. Mióta vagytok együtt?
2013. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
5honapja
2013. aug. 11. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!