Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomat ugy szeretnem kelteni, hogy leszopom. Hogy csinaljam? Simogatas stb. Puszilgassam elotte a nyakat vagy egybol "le"? Elvezne egyaltalan? Koszii

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek ez nagy "ajandek" lenne neki ilyen teren ugy gondolom csak nem tudom hogy kezdjek neki azert az mas ha alszik :) Esetleg kicsit felkeltsem?

2013. aug. 11. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem térj a lényegre, akkor ébred a szopásra az az igazi:) Feltéve ha nem kell pisilnie. Nekem bejött az ilyen, szerencsére pont akkor nem voltak folyóügyeim reggel, a merevedés meg ugye adott:D
2013. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is térj a lényegre egyből!

Az a legjobb ébresztés!

2013. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy úgy, arra ébredjen hogy a szádba van, párszor átéltem ilyet, de bánom h el**** na mindegy, sok sikert! meg irhatod milyen volt! :D
2013. aug. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kapásbol a lényegre!

A bemelegítést úgyis átaludná...

2013. aug. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!