Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még olyan pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan pasi aki nem nézeget más csajokat miközben van bnője mert nem érdekli egyáltalán?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ilyen férfi nem létezik
2013. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én!

Ray Charles

2013. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

attól még nem vakul meg mert van egy csaja :)


F

2013. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem csukom be a szemem,ha szembe jön az utcán,de nem nézem meg "úgy",mivel olyankor nem izgat és nem is látok benne semmit sem.
2013. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
itt nem az utcára gondolok..hanem interneten ha meztelen nőket néz pl :-)
2013. aug. 5. 16:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén, nekem ilyen pasi nem kéne. Mert az már szinte nő lenne...

Én a férfiakra bukom, és a férfiaknak vannak - női szemmel nézve - ilyen kis "hibái". :) Ha valakinek ez nem tetszik, az legyen leszbikus, vagy válasszon egy papucs pasit, de ne csodálkozzon, ha aztán majd nem lesz elég "férfias".

2013. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én csodálkoznék, ha valaki ilyen lenne; én lány vagyok, és meg szoktam nézni egy jó pasit, ha látom, mert hűséget fogadtam, nem vakságot. Ismerem a párom szépséghibáit, és elfogadtam minden tökéletlenségével együtt. Ettől függetlenül szívesen elnézegetek egy külsőre tökéletes férfit, attól még nem fogom őt jobban szeretni a páromnál.
2013. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Maximum azok nem néznek meg másokat, akik DIREKT elnyomják magukban ezt a késztetést! De olyan nincs, hogy más kinézete nem érdekli egyáltalán!
2013. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát, amíg tartott a párkapcsolatom, addig nem igazán nézegettem más lányokat. Ezt a barátnőm egyik barátnője meg is jegyezte (mert kicsit mélyebben volt a dekoltázsa és oda se figyeltem rá. Még akkor sem amikor behajolt és telibe láthattam volna a cickóit.). Interneten fórumokon, ha valaki linkelt egy meztelen nőt, értelemszerűen megnéztem, de nem foglalkoztam túlzottan vele.


Nem tudatosan csináltam, nem nyomtam el magamban, ilyen vagyok és kész (nem vagyok ösztönlény).

2013. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utolsó! én is erre gondoltam.. h nem vak de tudatosan ne keressen rá meztelen nőkre..
2013. aug. 5. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!