Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátom sosem hív meg semmire, pedig megtehetné?

Figyelt kérdés
Fél éve járok a barátommal, aki elég gazdag. Én meg éppen csak megélek a pénzemből. Ennek ellenére a barátom sosem hív meg semmire, de annyira nem, hogy amikor fagyizni megyünk, akkor is forintra pontosan elfelezzük az árát. Rólam tudni kell, hogy sosem vártam el a pasiktól, hogy meghívjanak, szeretek a saját lábamon állni és nem másokon élősködni, de azért ezt kicsit túlzásnak tartom. Ráadásul most egy hónapig nálam lakott és amikor mondtam neki, hogy dobjuk össze a pénzt kajára, akkor láthatóan nem tetszett neki, hogy neki is fizetni kell. Pedig nekem még az is probléma, hogy magamnak vegyek kaját, nemhogy még mást is etessek. 23/L

2013. aug. 15. 10:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
mondják, hogy az ember ne a pénzért szeressen, nade ez, hogy megteheti és még a felét sem, nem hogy az egészet..szerintem is kuka..netán hogy lenne ebből családapa?!?!?!..
2013. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felhozni, el kell hagyni. Nem lesz jobb, hiába beszéled meg. Az önzetlenség belülről jön.
2013. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
Ebben igazad van kérdező.. nehogy előhozd, mert akkor ő is és mások is elkezdik a szardobálást. Nem ér ennyit ez az ember, meg a pénze sem. Keress egy srácot aki kedves, odaadó, még, ha csóróbb is.. szerintem az 1000szer többet ér :)
2013. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
egyetértek a 13-as válaszolóval. Ha megpróbálod megbeszélni vele és mégis szakítás lesz a vége, valószínűleg azt fogja mondani, hogy egy pénzéhes izé voltál...mert az ilyen sunyik képesek az ilyesmire...hidd el.
2013. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Illetve számomra nem az.

2013. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 kolosszus22 ***** válasza:
53%
Lehet tesztel téged, hogy érdemes-e vele veled lenni vagy csak egy magát eltartatni akaró libával van dolga.
2013. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
E van... néha a legnagyobb gazdagok a legsóherebb köcsögök ! Xd Bocsi, de ez igaz! Persze van kivétel, de amint látom, a te barátod pont nem az.
2013. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a válaszokat! Csak hát nem mertem neki szólni, hogy ez gáz, mert még én érzem magam bunkónak, mintha csak a pénzére hajtanék. Meg ha ezt felhozom, akkor utána mindenki azt fogja gondolni rólam, hogy egy pénzéhes liba vagyok."


Annyira utálom az ilyen nőket, akik csak panaszkodni tudnak... ha ilyen hüly.e vagy, akkor ne tegyél semmit, maradj vele. Meg is érdemled, h így bánjanak veled !

2013. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem tesztel, ez így született...képzeld el az anyját, apját, miket beszélnének rólad a hátad mögött...


ajaj.. felejtős az egész..


ebből csak baj lesz...ha később vita lesz, hadd ne mondjam mi lesz az első, amit a fejedhez vág...


szóval: lapát.

2013. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!