Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek ! :(

A páromnak van egy csaj ismerőse/barátja...időnként elég sokat beszélget vele facebook-on. Állítása szerint tök ártatlan dolgokról ! De ő mégis egyfajta flörtként kezeli ezt az egészet :( A csaj egyértelművé tette a számára, hogy soha semmi nem lehet köztük...de valamiért mégis elviseli, hogy a párom csapja neki a szelet... Nyilván jót tesz az önbizalmának. Én ettől teljesen kiakadok :( Azt mondja a párom, hogy mostanában elég zűrös az életünk...tőlünk független okok miatt...meg néha közöttünk sem mennek jól a dolgok....és állítása szerint ez a facebook-os kis "játszadozása" arra jó, hogy kiengedjen...ebben vezeti sokszor a feszültséget. Szerintetek ez normális???? Ja a legszebb az volt, kb. 2 hete történt...a csaj nem volt számítógép közelben...eltelt x nap, hogy nem tudott vele enyelegni. Totál ki volt ettől...(vagyis azt állította, hogy több dolog miatt is...ezt is megemlítette...de tudom, hogy a többi csak kifogás volt)konkrétan egymás után 2 este is csak forgolódott az ágyban...nem tudott aludni. Most én erre az egészre mégis hogyan reagáljak ?



2013. aug. 15. 08:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Persze, normális. Mármint 2 ilyen ...-nál, mint ti.

Egyrészt nem értem, "párod" ezt hogy gondolja, másrészt téged nem értelek, miért vagy még vele.

Nem tudlak sajnálni, aki ilyen szinten retardált, az meg is érdemli a szenvedést.

2013. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem magad is tudod a választ, minek kérdezed? Mazochista vagy?
2013. aug. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de milyen jogon nevezel retardáltnak ?! Tanácsot kértem, nem "alázást" ! Ha azt nem tudsz, akkor az intelligens véleményed tartsd meg magadnak. 5 éve vagyunk együtt, szeretem a párom...azért vagyok még vele. Sajnos most van ez a mélypont amin szeretném ha túl jutnánk.
2013. aug. 15. 08:57
 4/19 anonim válasza:
A barátod érez még valamit irántad? Hogyan viszonyul hozzád? Együtt laktok?
2013. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ő 27, én 26 ! Január óta lakunk együtt..előtte 5 év távkapcsolat. Azt mondja szeret...és én is érzem, hogy nem vagyok "semleges" számára.
2013. aug. 15. 09:17
 7/19 A kérdező kommentje:
Változó, hogy hogyan viszonyul hozzám...van mikor úgy érzem teljesen mellőzve vagyok...de van mikor gyengéd hozzám...ölel simogat. Érzem, hogy szeret még...ezt igenis érzi az ember egy ölelésnél. Csak az a baj, hogy nem én vagyok az egyetlen aki iránt táplál érzéseket szerintem :( és ez kegyetlenül rossz érzés :(
2013. aug. 15. 09:20
 8/19 anonim válasza:
Az előző vagyok. Mi 6 éve vagyunk együtt. Ellaposodott a kapcsolatunk, az érzelmek már nem olyanok mint régen. Próbálom fellángoltatni az érzéseket. Te mivel próbálkozol, hogy újra úgy nézzen rád?
2013. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális cseppet sem.

Ha tényleg ettől volt ilyen rosszul, hogy nem beszéltek, akkor őt jobban szereti, mint téged, hidd el, és akkor mégis mi értelme?

Hogy tudnál együtt élni a gondolattal, hogy talán csak azért van veled, mert a másiknak nem kell?

Egyébként én is voltam így, mint a barátod... ez volt a napom fénypontja, az segített, ha egy bizonyos sráccal beszéltem, ő volt kb minden gondolatom. Ettől függetlenül a barátom is úgy érzett pont, mint te, hogy őt is szeretem... de ilyen szeretettel nem szabad beérned. Én is szakítottam végül (pár hétig volt ez az állapot előtte), és azóta is ezzel a sráccal vagyok.

Persze nem biztos, hogy nálatok is ez lenne, csak hidd el, hogyha már erre a szintre jut valakivel, akkor nem te vagy az, aki nyerő helyzetben van nála.

2013. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Utolsó! Azzal vagy együtt aki ezt megcsinálta veled?
2013. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!