Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek ! :(

A páromnak van egy csaj ismerőse/barátja...időnként elég sokat beszélget vele facebook-on. Állítása szerint tök ártatlan dolgokról ! De ő mégis egyfajta flörtként kezeli ezt az egészet :( A csaj egyértelművé tette a számára, hogy soha semmi nem lehet köztük...de valamiért mégis elviseli, hogy a párom csapja neki a szelet... Nyilván jót tesz az önbizalmának. Én ettől teljesen kiakadok :( Azt mondja a párom, hogy mostanában elég zűrös az életünk...tőlünk független okok miatt...meg néha közöttünk sem mennek jól a dolgok....és állítása szerint ez a facebook-os kis "játszadozása" arra jó, hogy kiengedjen...ebben vezeti sokszor a feszültséget. Szerintetek ez normális???? Ja a legszebb az volt, kb. 2 hete történt...a csaj nem volt számítógép közelben...eltelt x nap, hogy nem tudott vele enyelegni. Totál ki volt ettől...(vagyis azt állította, hogy több dolog miatt is...ezt is megemlítette...de tudom, hogy a többi csak kifogás volt)konkrétan egymás után 2 este is csak forgolódott az ágyban...nem tudott aludni. Most én erre az egészre mégis hogyan reagáljak ?



2013. aug. 15. 08:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9es vagyok, ezt hogy érted?

Velem nem csinálták ezt.

2013. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Úgy értem, hogy azzal vagy együtt akivel beszélgettél, miközben volt barátod? vagy kivel? bocsi az értetlenkedésem miatt..
2013. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja, igen, vele vagyok. :)
2013. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
És az exeddel meddig voltál együtt, amikor elkezdtetek beszélgetni a mostani barátoddal? Komoly kapcsolat volt? Mi volt a hiba benne, hogy mással kezdtél el beszélgetni? Köszi
2013. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

4 éve voltunk együtt, komoly volt.

Az volt a hiba, hogy bár együtt éltünk, mégis olyan volt, mintha ott se lenne velem. Folyton csak netezett, vagy játszott a gépen valamivel... és erre minden este elment, éjfél körül meg odabújt mellém, meg előtte közösen vacsiztunk, ennyiből állt az életünk egy ideje már. Ez nekem nagyon kevés volt. Ha felvetettem, hogy menjünk el valahova, akkor lelkesen tervezgette velem, de mindig az utolsó pillanatban lemondta, szörnyen lusta volt...

Aztán megismertem ezt a srácot (a mostani barátomat), és akkor jöttem rá, hogy jó ég, mindig is ilyen ember illett volna hozzám. :)

Egyetlen percig se bánom, hogy őt választottam.

2013. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Azt tudtad, hogy hová megy? Gratulálok a mostani kapcsolatodhoz! :)
2013. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jaaa, bocsi ezt rosszul írtam, az este ment el rá, nem ő. :)

Ő nem vágyott kb semmiféle társasági életre vagy ilyesmi, de hiába volt velem mindig, nem is beszélgettünk, mert ezekkel volt csak elfoglalva.

2013. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Akkor teljesen érthető az, ahogyan cselekedtél :)
2013. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mostani pároddal mióta vagy együtt?
2013. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!