Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van koztetek olyan aki sok ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van koztetek olyan aki sok ev utan, jelenleg rendezett parkapcsolat ellenere, szerette volna viszontlatni elso szerelmet es ha ez megtortent, hogyan elte meg?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

6 éve kapcsolatban vagyok, az első szerelmem 7 éve volt. (Azaz a mostani előtt.)

Körülbelül 3 éve találkoztunk utoljára (szakítás után 2x láttuk egymást összesen)...elég érdekes volt...mind ketten zavarban voltunk, de nagyon jól elbeszélgettünk...különösen azért volt rossz, mert nem azért mentünk szét, mert nem szerettük egymást...egészen más miatt, de ez egy elég hosszú sztori...szóval jó volt látni de mégse :) Persze nem történt semmi. Kicsit talán felkavaró volt...de azóta nem találkoztunk, se semmi...:/

2013. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem már nem volt az igazi a házasságom, amikor találkoztam az első szerelmemmel. Ez egy gyerekkori, plátói szerelem volt, tehát a lány nem tudott semmit. Találkoztunk és 5 perc alatt elvarázsolt. Nem történt semmi, de elváltam, mert tudtam, hogy hasonlót sosem éreztem a házasságomban.
2013. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!