Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki volt már ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrikácska kérdése:

Valaki volt már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmtől megtudtam h a barátom egy másik csajjal kavar a hátam mögött és láttam is mivel megmutatta az ő facébe.Ezt megprobáltam megbeszélni vele de minmdent tagadott.De sajnos ez a egész igaz.Hát meg engem a facéről le is tiltott( gondolom amiatt h ne lássam)Már utolsó pár nem voltunk meg teljes harmuniába.például volt még egy ügy egy másik csajjal azt állítótta h nem igaz.Hát az elején még el is hittem neki de mostmár nem így történtek alapján.Mit kéne tennem ebbe helyzetbe szakítsak vele végleg vagy szünetet tartsunk vagy esetleg adjak neki egy esélyt még (de csak azzal feltételel ha megvártozik)

2013. aug. 12. 22:01
 1/7 PinkAngel13 válasza:
Szerintem szakíts. Utána tojd le mert akkor ő fog rosszul járni
2013. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 crawenn ***** válasza:
Férfiból volnék, vagy mi, de ha nő lennék és ilyet csinálna a párom, úgy basznám állba, hogy a takony menetet vágjon a torkán. Nincs jogom megítélni a kapcsolatotokat, mert azért mégiscsak vadidegen ember vagyok, de szerintem jobb, ha vége van.
2013. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dobd már ki a pi-csába...ne legyél ennyire életképtelen...észre sem veszed de totál szarba vesz.
2013. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen dobd! nem éri meg egy ilyen emberre pazarolni az idődet!
2013. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez egyértelműen szakítás lesz végül is jobban érdelek.

Am túl rövid az élet h győkerekkel foglalkozak!!!

2013. aug. 12. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem még senki sem volt ilyen helyzetben, te vagy az első a világon akit megcsaltak, Gratulálok!
2013. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6os, ne legyél már ekkora paraszt!!

Kérdező, szakíts vele, jobbat érdemelsz, senki nem érdemli meg, hogy megcsalja a párja.

2013. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!