Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet itt még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet itt még valami?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szeretek nagyon.Már majdnem 1 éve pedig nem vagyunk együtt.A napokban találkoztunk mert ő is éppen ott volt ahol én.Beszéltem vele,azt mondta hogy már nem utál.Megengedte hogy megöleljem pár másodpercre.Nagyon jól elbeszélgettünk,elhülyéskedtünk,elröhögcséltünk.Ő azt mondta, hogy akar végre egy fiút akiben megbízhat,aki mindig mellette van,akiben nem kell csalódnia,aki szereti olyannak amilyen..Nos én pont ilyen vagyok.De engem sajnos nem akar.Régebben tetszettem neki.Alig ismer engem.Hogyha jobban megismerne akkor még esetleg tetszhetnék neki? Akkor még lehetne köztünk valami? Én nagyon úgy érzem hogy jól meglennénk egymással.Régebben is nagyon bírtuk egymást.

2013. aug. 13. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálj meg vele sokat találkozni akkor simán belédszerethet
2013. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, de muszáj nyitnod felé, hogy tudja, te szeretnéd őt.

Tudod:néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

2013. aug. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!