Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem hiszi el h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem hiszi el h szeretem?

Figyelt kérdés
elég bonyolult a helyzetem.a barátom akivel másfél hónapja együtt vagyunk nem hiszi el h szeretem..vagyis inkább a gond abból fakad h még enm volt előttem barátnője nekem viszont már volt egypár barátom 5-8hónapig tartottak átlagban a kapcsolataim. és a barátom most nem hiszi el h én még tudok szereelmes lenni,meg azt hiszi h nekem már enm jelentenek semmmit a férfiak mert már volt sok pasim:S h tudok ez ellne teni?és őszintén szeretem,iylet még enm éreztem... jah és a másik gond h még nem volt lánnyal max csókig én meg tovább jutottam már,és ezt őt azavrja mert ő nem mer lépni felém iylen téren és azt hiszi h ez engem nagyon zavar:S hiába mondom neki nem hiszi el h mit gondolok:S tudtok vmit amivel bizonyíthatnék azon felül h mondom?
2008. jún. 29. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj hogy ezt mondom de a barátodnak elég hülye gondolkodása van. Nem értem mi az összefüggés az exek száma és a szeretet mértéke között.. A legjobb amit tehetsz vele hogy minden alkalommal amikor csak lehet tudatod vele hogy ő a legfontosabb a számodra. És hogy őszintén szeret. De ha nem hiszi el ezek után se, akkor nem értem hogy miért van még veled? lehet hogy csak cikizni akar ezzel?!
2008. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy a múltban mi volt,annak semmi köze nincs ahhoz,hogy az ember újra szerelmes legyen.Nekem is volt hasonló szitum.Kb.3 hónapig ment ez,aztán meguntam.Sose értette meg azt sem,hogy miért lett vége a kapcsiknak,ha szerelem volt.Csak azt tudod tenni,hogy megpróbálod neki bizonyítani,mondani,hogy szereted.Lehet nem lesz könnyű,ha mégsem sikerülne,akkor lépj tovább.Azért az sincs rendjén,hogy az ember hónapokig vagy évekig csak azt bizonygassa a másiknak,hogy szereti és ő a fontos,miközben a másik nem hiszi el,nem bizik benne...
2008. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%
Hát szarból nem lehet várat építeni, ti nem illetek össze, szóval hagyjátok az egészet. Szerintem.
2008. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!