Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben avagy mit várnátok el tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy lány jó barátom, akivel sok mindent megosztunk egymással, olyan mintha testvérek lennénk.

Sajnos véletlen megtudtam, hogy a barátja akibe a lány fülig szerelmes, fenn van egy ismerkedős oldalon, egyedülállóként, kapcsolatot keresve... Bíztam benne, hogy csak valami régi profil és nem frissítette, de biztosra akartam menni, ezért egy csinos lányként regisztrálva felvettem vele a kapcsolatot. Némi előkészítés után rákérdeztem van-e valakije, nem reagált rá semmit. Helyette megadta az összes elérhetőségét telefonostól, mindenestől és ilyeneket irkál:


"De mindenképp izgalmas és szimpatikus vagy... Kérlek mesélj magadról, amit fontosnak tartasz !"


Szerintem ez nagyon gáz. Egyelőre még megpróbálok belőle valamit kihúzni, de annyira feldühít, hogy értelmes választ sem tudok most írni neki. Legszívesebben lehordanám és darabokra törném.

Ha bebizonyosodik, hogy tényleg csajozni akar mellette, akkor mit tegyek? Szóljak a lánynak, ne szóljak? Ha a lány helyében lennétek, ti mit szeretnétek? Tudom önzőség, de nagyon félek tőle, hogy megromlik a viszonyunk, ha elmondom neki.


2013. aug. 12. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha nem mondod el akkor hogy fogod magad érezni?
2013. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj neki, de már csak akkor ha bebizonyosodik
2013. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sz*rul. Már így is úgy érzem magam.
2013. aug. 12. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívd el hozzátok és mutasd meg neki :D Talán úgy kisebb az esélye hogy megharagszik rád! Mondjuk kémkedésnek is veheti.. De ha jó a barátságotok akkor mindent megtudtok oldani.
2013. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben elmondod és a lány kidobja neked az esélyed akkor is 0 lesz nála ha elmondod neki friend zoneban landolsz egy életre. Várd ki amíg kibukik a dolog. Vagy szervezz randit a nevedben valahova majd a csajjal menj oda és "véletlenül" menjetek arra fele. 21/F
2013. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én már barátzónában vagyok a nő ismerőseim 90%-ánál, nem dőlnék kardomba egy újabb esettől... :)
2013. aug. 13. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki.Ha a barátja nem is legalább te legyél mellette.
2013. aug. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!