Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg avagy mikor és hol?

Figyelt kérdés
a barátommal most leszünk 5hónaposak sajnos a távolság miatt elég keveset találkozunk, még így nyáron is! egy kezemen megtudom számolni hányszor mondta ki hogy szeretlek és hiányzol, legutóbb írtam neki hogy hiányzik és visszaírt egy :D-t majd megkérdezte mikor megyek haza..néha úgy érzem nem is szeret nem hiányzom neki és ez nagyon rosszul esik..megakarom beszélni de mikor? hisz azt se tudom mikor látom legközelebb és ezt minél előbb kéne megbeszélni telefonon meg nem szoktunk beszélni..akkor mit csináljak?
2013. aug. 7. 10:26
 1/4 Amélia:) ***** válasza:
Ha nincs más, még a telefon is jobb. Jobb, mintha hetekig örlődnél otthon...:/
2013. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor írj neki üzenetet hogy meg kell beszélnetek egy két dolgot és beszéljetek meg egy időpontot
2013. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!:)))

telefon azért nem jó mert ott valahogy nem megy nekünk a beszélgetés, most meg azért nem jó a találkozás mert én nyaralok és lassan vissza kell mennem kollégiumba az edzések miatt, tudom hogy nem internet téma, de ha más nincs akkor itt hogy mondjam el vagy kérdezzem meg?

2013. aug. 7. 10:44
 4/4 Amélia:) ***** válasza:
én közöltem exemmel, hogy el vagyok hanyagolva. értelmes válaszok sosem jöttek erre... és persze változás se történt. vége lett...
2013. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!